Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Măcin

320 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Măcin

270 mp utili
1991
Agenție

1 lună în urmă
3

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

De vanzare teren Cazasu 1000 mp

Central, Măcin

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez Apartament Lux / Central / 3 Camere

Central, Măcin

3 camere
80 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez Apartament Lux / Central / 3 Camere

Central, Măcin

3 camere
80 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
11

3.500 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Centru comercial de inchiriat/ de vanzare

Central, Măcin

671 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună

Camera de inchiriat in Macin

Măcin

1 camere
16 mp
Etaj 2

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.700 €
/ lună 13.23 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp - 35 m deschidere la s ...

Jijila

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

54.000 €
/ lună 22.95 € / mp / lună

Teren intravilan Greci, judetul Tulcea - 2.353 ...

Greci

La ~10km distanță

2.353 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in com.Greci, jud.Tu ...

Greci

La ~10km distanță

120 mp utili

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

433 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Brăila

La ~15km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

294 €
/ lună

apartament chirie Braila

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
1979
Agenție

2 luni în urmă
5

34 €
/ lună

inchiriez apartament cu doua camere

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
Parter
1988
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

177 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona centrala, Doroban? ...

Exterior Vest, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
20 mp
Parter
1960
Agenție

3 luni în urmă
1

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial 150 mp, zona Ultracentrala, Pr ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

150 mp utili
7E
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

230 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale

Central, Brăila

La ~15km distanță

20 mp utili
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună 381.36 € / mp / lună

Garaj tip hala depozitare

Central, Brăila

La ~15km distanță

118 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună

Ofer spre Inchiriere casa in cartier Islaz

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
52 mp
112 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

vand spatiu comercial barbershop[frizerie]

Central, Brăila

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

216 €
/ lună

Apartament cu o camera renovat recent mobilata ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 4
1995
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

249 €
/ lună

inchiriez

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

267 €
/ lună

inchiriez

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
63 mp
Etaj 4
Agenție

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De inchiriat 2 spatii 57 73 mp

Central, Brăila

La ~15km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

13.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Brăila

La ~15km distanță

5.400 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 7
1970
Agenție

10 luni în urmă
9

580 €
/ lună
480 €
3.63 € / mp / lună

Inchiriere Depozite & Birouri

Exterior Est, Brăila

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez depozite

Central, Brăila

La ~15km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

294 €
/ lună

apartament 1 camera calea calarasilor

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 2
1976
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

216 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 cam. Braila, blv. Doroba ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 370 €