Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.700 €
/ lună 13.23 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp - 35 m deschidere la s ...

Jijila

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Măcin

La ~5km distanță

270 mp utili
1991
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez Apartament Lux / Central / 3 Camere

Central, Măcin

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez Apartament Lux / Central / 3 Camere

Central, Măcin

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

De vanzare teren Cazasu 1000 mp

Central, Măcin

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Măcin

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

3.500 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Centru comercial de inchiriat/ de vanzare

Central, Măcin

La ~5km distanță

671 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună

Camera de inchiriat in Macin

Măcin

La ~5km distanță

1 camere
16 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Zona de agrement Galati cu specific pescaresc

Grindu

La ~10km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

292 €
/ lună

Inchiriez ap 1 cam centrala tiglina 1 etaj 1

Grindu

La ~10km distanță

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

0 €
/ lună

Inchiriez camera,la curte, in Braili?a

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
39 mp
Parter
1970
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

230 €
/ lună

Apartament doua camere de inchiriat - Faurei

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

53.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de construit in Braila, Str. Minerva

Central, Brăila

La ~15km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat de inchiria ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

1.250 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Brăila

La ~15km distanță

210 mp utili
Agenție

Azi
9

350 €
/ lună

De Inchiriat Apartament 1 camera zona Rosiori-A ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
46 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

216 €
/ lună

Garsoniera Pietatii, sala Polivalenta

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
27 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

De inchiriat. Spatiu comercial

Exterior Sud, Brăila

La ~15km distanță

32 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

10.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial Clinica Medicala

Central, Brăila

La ~15km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

275 €
/ lună

Inchirez apartament

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
5

499 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cal ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

4 camere
60 mp
Etaj 6 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

360 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera - zona Carrefour ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5.301 €
/ lună

Schimb garsoniera confort 1.zona Vidin Eroilor ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
285 mp
Etaj 2
1975
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

19 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Vand teren in cazasu

Central, Brăila

La ~15km distanță

5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

333 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 cam

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 273.22 € / mp / lună

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Central, Brăila

La ~15km distanță

183 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

510 €
/ lună

Garsoniera tip studio Dristor New City Residenc ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

1 camere
43 mp
Etaj 6
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună

2 camere DeLuxe - Nou Prima Chirie

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
62 mp
1991
4E
Agenție

1 lună în urmă
21

600 €
/ lună

Inchiriere Casa RENOVATA INTEGRAL Centru, CARA ...

Central, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
77 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

294 €
/ lună

Apartament cu 2 camere

Exterior Vest, Brăila

La ~15km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 4