Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

17.900 €
/ lună 19.65 € / mp / lună

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

911 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună

Inchiriez 2 camere la curte

I.C. Brătianu

2 camere
50 mp
50 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

235 €
/ lună

Ap o camera decomandat m19

I.C. Brătianu

1 camere
30 mp
Etaj 3
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

333 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere mobilat utilat mi ...

I.C. Brătianu

2 camere
40 mp
Etaj 3

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat

Turda

La ~15km distanță

3 camere
74 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

39.900 €
/ lună 7.98 € / mp / lună

De vanzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frec ...

Poșta

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat

Mihai Bravu

La ~20km distanță

3 camere
74 mp
1997

Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună

FALEZA NORD 2 CAMERE DE INCHIRIAT

Turcoaia

La ~25km distanță

2 camere
72 mp
2010
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in com.Greci, jud.Tu ...

Greci

La ~25km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

54.000 €
/ lună 22.95 € / mp / lună

Teren intravilan Greci, judetul Tulcea - 2.353 ...

Greci

La ~25km distanță

2.353 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

2.100 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat localitatea M. Kogalniceanu T ...

Mihail Kogălniceanu

La ~25km distanță

1.400 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

1.300 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

spatiu comercial

Frecăței

La ~25km distanță

360 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

41.999 €
/ lună 52.90 € / mp / lună

ID 7909 EXCLUSIVITATE - Construieste-ti viitoru ...

Cataloi

La ~25km distanță

794 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan in Cat ...

Cataloi

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

230 €
/ lună

ORAS BABADAG-2 CAMERE DECOMANDAT

Central, Babadag

La ~25km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

231 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere ora? Babadag

Central, Babadag

La ~25km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren de vanzare Somova jud. Tulcea, 500mp.

Somova

La ~25km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Construibil Loc Somova -Pret Negociabil

Somova

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.000 €
/ lună 21.08 € / mp / lună

Teren intravilan constructie casa

Somova

La ~25km distanță

854 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

31.000 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Teren de vanzare in Caslita, Tulcea vedere la l ...

Mineri

La ~30km distanță

466 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, ...

Mineri

La ~30km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 24.38 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 mp Mineri, deschidere E87 ...

Mineri

La ~30km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare cataloi intravilan.

Mineri

La ~30km distanță

2.340 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună

ID 9548 Casa disponibila spre inchiriere *MINER ...

Mineri

La ~30km distanță

2 camere
100 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

18.500 €
/ lună 37 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Mineri, ideale casa sau ...

Mineri

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

124 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Isaccea

La ~30km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 124 € și 126 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 4000m2- In centru - Deschidere ...

Frecăței

La ~30km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

50 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu.

Stejaru

La ~30km distanță

50 mp utili