Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Lipovei la 5 minut ...

Vălcani

1 camere
21 mp
Etaj 1

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

14.990 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

12.990 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

550 €
/ lună 1.22 € / mp / lună

Inchiriere hala Teremia Mare

Teremia Mare

La ~15km distanță

450 mp utili
450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren in Slobozia - INVESTITIE

Beba Veche

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună

Apartament 2 camere | Mamaia Nord

Beba Veche

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2000 mp Buhusi Str casa d ...

Beba Veche

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vind teren intravilan central in comuna Botesti ...

Beba Veche

La ~15km distanță

2.023 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez casa pe traian!

Beba Veche

La ~15km distanță

4 camere
120 mp
330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Gilau

Beba Veche

La ~15km distanță

2.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Apart 2 camere, Cartier Gheorgheni

Beba Veche

La ~15km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

73 €
/ lună

APARTAMENT de inchiriat

Beba Veche

La ~15km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

290 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in S ...

Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

36 mp utili
350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună

Apartament o camera, utilitati incluse, zona ce ...

Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 4
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in Sannicolau Mar ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

945 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

180 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
20 mp
Demisol
1950
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

21.500 €
/ lună 42.16 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

510 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
/ lună 33.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sannicolau Mare, ju ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

10.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
/ lună
100.000 €
45.02 € / mp / lună

Teren Pe Malul Raului Aranca Sannicolau Mare 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1.888 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, zona Lipovei, Timisoara ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

2 camere
60 mp
1980
4E
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

Apartament Cu 2 Camere Open Space Dumbravita

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

De vanzare loc de casa.

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

300 €
/ lună

Apartament o camera, utilitati incluse, zona c ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
12 mp
Etaj 1 / 4
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

490 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere, Braytim,Timis ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

2 camere
60 mp
2021
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

De inchiriat aprtament

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

2 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

150 €
/ lună

Camere de inchiriat

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
95 mp
95 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

apartament 1 camera

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
43 mp
Demisol
2020
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

180 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
2022
Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
/ lună 19,300.00 € / mp / lună

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună

Casa noua de inchiriat

Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
2022