Proprietăți unice: 64
Proprietari: 13
Agenție

3 zile în urmă
1

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare centru Sacalaz

Săcălaz

500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

79.056 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren intravilan generos la intrarea in Sacalaz ...

Săcălaz

1.098 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

36.500 €
/ lună 73 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructie locuinta in ...

Săcălaz

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
1

99.000 €
/ lună 101.02 € / mp / lună

Teren intravilan, 980 mp, front 21 m, zona Saca ...

Săcălaz

980 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

402.880 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 5036 mp, industrial, ideal hala, Parcul I ...

Săcălaz

5.036 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comerciale

Săcălaz

110 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

27.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Parcele de teren disponibile in Sacalaz-Posibil ...

Săcălaz

540 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

42.770 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan in Sacalaz - Oportunitate de i ...

Săcălaz

611 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hală de închiriat, centru Săcălaz – potrivită s ...

Săcălaz

Agenție

3 luni în urmă
11

1.251 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Inchirez spațiu versatil 190 mp – birouri/showr ...

Săcălaz

191,5 mp utili
1E
2023
Agenție

3 luni în urmă
8

1.343 €
/ lună
1.100 €
6.72 € / mp / lună

Hală industrială nouă 200mp Săcălaz

Săcălaz

Agenție

6 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Hală de închiriat, centru Săcălaz – potrivită s ...

Săcălaz

Agenție

9 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună

Duplex cu 4 camere de inchiriat ,Pompe de caldu ...

Săcălaz

4 camere
127 mp
300 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

3.630 €
/ lună
3.000 €
6.05 € / mp / lună

Hala 600 mp constructie noua, de inchiriat, Sa ...

Săcălaz

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

COMISION 0% Teren extravilan pentru inchiriere ...

Săcălaz

8.500 mp teren
f.s. 69.169998168945 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.500 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Săcălaz

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

69.890 €
/ lună 128.95 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil constructii, de vanza ...

Săcălaz

542 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.960 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sacalaz - oferta limitata!!

Săcălaz

524 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

22.590 €
/ lună 45 € / mp / lună

Parcela de teren intravilan de vanzare, 502 mp ...

Săcălaz

502 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intrare Sacalaz-45Euro/Mp

Săcălaz

510 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €
/ lună 46.80 € / mp / lună

LOT-uri de vanzare 641 mp | Sacalaz

Săcălaz

641 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 2,500.00 € / mp / lună

Teren 657 mp, de vanzare, zona Pausa, ideal inv ...

Săcălaz

22 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

38.520 €
/ lună 60 € / mp / lună

COMISION 0%, Teren 642mp, PUZ NOU, Utilitati in ...

Săcălaz

642 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

69.000 €
/ lună 110.40 € / mp / lună

Teren pentru CASA de vanzare in SACALAZ la intr ...

Săcălaz

625 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

64.500 €
/ lună 80.02 € / mp / lună

Teren Sacalaz - 806 mp, cu proiect si autorizat ...

Săcălaz

806 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

189.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren industrial 50.000 mp, 3 parcele, POT 55%, ...

Săcălaz

12.599 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Teren industrial 50.000 mp, 3 parcele, POT 55%, ...

Săcălaz

16.011 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

320.000 €
/ lună 14.96 € / mp / lună

Teren industrial 50.000 mp, 3 parcele, POT 55%, ...

Săcălaz

21.390 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 80.06 € / mp / lună

Parcela intravilan, 687 mp, utilitati, Timisoar ...

Săcălaz

687 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

68.700 €
/ lună 134.71 € / mp / lună

Teren intravilan Sacalaz

Săcălaz

510 mp teren