Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
14

1.500 €
/ lună

Casa de inchiriat in centru Padureni

Pădureni (Jebel)

3 camere
246 mp
980 mp teren
f.s. 25 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4 €
/ lună

Cazare muncitori asiatici

Jebel

La ~5km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

790 €
/ lună
900 €
5.27 € / mp / lună

Spatiu mare de inchiriat ideal business sau pen ...

Jebel

La ~5km distanță

150 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 790 € și 950 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

12.500 €
/ lună 23.76 € / mp / lună

Teren intravilan Jebel Timis 526 mp cu fundatie ...

Jebel

La ~5km distanță

526 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
1

47.090 €
/ lună 29.99 € / mp / lună

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
11

29.990 €
/ lună 23.07 € / mp / lună

Teren intravilan de 1300 mp, Asfalt - Jebel

Jebel

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

52.900 €
/ lună 21.16 € / mp / lună

Teren intravilan, 2500 mp, Jebel, Timis

Jebel

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

2.000 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Comision 0% Afacere la cheie: service auto de i ...

Șag

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
18

750 €
/ lună

AX1220 Sag, Zona Manastire,Casa Individuala, Pr ...

Șag

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
582 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună

Casa 4 camere de inchiriat, prima inchiriere, c ...

Șag

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

3.025 €
/ lună

Casa individuala ideala pentru 25 muncitori,Sag ...

Șag

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
500 mp teren
2014
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
22

3.000 €
/ lună

Casa individuala cu 16 camere de inchiriat, zon ...

Șag

La ~5km distanță

16 camere
550 mp
1.100 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
1

35.990 €
/ lună
40.000 €
3.60 € / mp / lună

Padure 10.000 mp Sag front stradal 100 m, zona ...

Șag

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.032.102 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan industrial

Șag

La ~5km distanță

38.226 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

107.900 €
/ lună 60.04 € / mp / lună

Comision 0%-Sag-Teren intravilan-Investitie-Mix ...

Șag

La ~5km distanță

1.797 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

599.000 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

DN59-Timisoara-Sag-3Ha comasate-83m si 56m fron ...

Șag

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

71.000 €
/ lună
72.500 €
72.08 € / mp / lună

OCAZIE! - Teren Sag 985 mp, locatie excelenta, ...

Șag

La ~5km distanță

985 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 81.19 € / mp / lună

Sag- vatra satului- 1909mp

Șag

La ~5km distanță

1.909 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

988.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan Sag 4.94 ha - investitie PUZ ! ...

Șag

La ~5km distanță

49.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

28.545 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan 519 mp cu front de 15 ml Sag, ...

Șag

La ~5km distanță

519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren zona industriala Sag

Șag

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | 5.000 mp | Fro ...

Șag

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

86.990 €
/ lună 31.18 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Fro ...

Șag

La ~5km distanță

2.790 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

58.000 €
/ lună 78.59 € / mp / lună

Teren intravilan, 738 mp, fs 16.5 ml, Sag

Șag

La ~5km distanță

738 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

690 €
/ lună

Proprietar inchirez casa Sag 1/2 duplex

Șag

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.267 €
/ lună 73.81 € / mp / lună

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Șag

La ~5km distanță

532 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună 96.54 € / mp / lună

Sag-Teren intravilan-984 mp- f.s.18.5-proiect 2 ...

Șag

La ~5km distanță

1 camere
984 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

559.000 €
/ lună 48.98 € / mp / lună

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stra ...

Șag

La ~5km distanță

11.412 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

33.000 €
/ lună
36.300 €
50 € / mp / lună

Parcele Manastire SAG - PUZ / Utilitati !!

Șag

La ~5km distanță

660 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
3

105.000 €
/ lună 79.97 € / mp / lună

Teren intrvilan 1313mp SAG

Șag

La ~5km distanță

1.313 mp teren