Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

499.990 €
/ lună 100.00 € / mp / lună

Teren intravilan la intrare in Sanandrei

Dudeștii Noi

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

1.750 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Dudestii Noi, Hala, Disponibila imediat

Dudeștii Noi

Agenție

2 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună

Vila cu 7 camere de închiriat , Centrală pe lem ...

Dudeștii Noi

7 camere
290 mp
600 mp teren
2012

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

199.990 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential situat in imediat ...

Dudeștii Noi

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

42.900 €
/ lună 58.85 € / mp / lună

Dudestii Noi- Teren de Casa-729mp-front 25m- Ve ...

Dudeștii Noi

729 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Dudestii Noi - Teren Constructii

Dudeștii Noi

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

42.000 €
/ lună 50.12 € / mp / lună

Teren intravilan 50 euro/mp

Dudeștii Noi

838 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună

Inchiriez Casa in Dudestii Noi

Dudeștii Noi

6 camere
290 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună

Apartament cu o camera Odobescu

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Parter
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

220 €
/ lună

Zona Complex, Ideala studenti, Amenajata,Mobila ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună

1 camera in zona Complexului Studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2
2010

Agenție

Mai mult de un an
10

690 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu birouri, etajul 2, 100mp, Zona Complexul ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
2005
Agenție

Mai mult de un an
6

550 €
/ lună

Apartament de Lux cu 2 camere I Complexul Stude ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 6 / 6
2020
Agenție

Mai mult de un an
5

280 €
/ lună
350 €

Apartament cu 1 camera in zona Complexul Studen ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Etaj 1 / 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
7

1.430 €
/ lună
1.182 €
17.02 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în zona Complexul ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

84,4 mp utili
8E
2022
Agenție

10 luni în urmă
10

520 €
/ lună

inchiriez ap 2 camere Dumbravita-Kaufland

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 5
1985
Agenție

11 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Ap. 1 camere , pet friendly, centrala pe gaz - ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Demisol / 2
1920
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună

Apartament in zona complexul Studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

11 luni în urmă
4

450 €
/ lună

2 camere complexul studentesc

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2
Agenție

Mai mult de un an
15

500 €
/ lună
450 €

Apartament cu 3 camere, decomandat, Complexul S ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 8 / 10
1990 (Finalizată)
Agenție