Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

56 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.724 €
/ lună
6.871 €
5.43 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~10km distanță

1.239 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~15km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat|2 camere|Bragadiru

Bragadiru

La ~15km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
2019
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

400 €
/ lună

Inchiriez studio ( 2 cam)

Bragadiru

La ~15km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35 €
/ lună

6 casute pentru chirie langa ALEXANDRIA

Bujoru

La ~15km distanță

12 mp
2.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

La ~20km distanță

1.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~20km distanță

330.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Beiu

La ~25km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

La ~25km distanță

613 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Ștorobăneasa

La ~25km distanță

1 camere
42 mp
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~25km distanță

250 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere platforma betonata pentru benzinarie

Furculești

La ~30km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Mosteni-Teleorman

Moșteni

La ~30km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~30km distanță

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

3 Hale metalice noi 2026 suprafata 550mp-fiecar ...

Poroschia

La ~30km distanță

550 mp utili
1.500 mp teren