Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren arabil extravilan Furculeti (Jud. Teleorm ...

Spătărei

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare (13 ) sau de inchiriat (1 /mp) ...

Spătărei

28.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Mosteni-Teleorman

Moșteni

La ~5km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere platforma betonata pentru benzinarie

Furculești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

178 €
/ lună

Casă îngrijită de închiriat

Urluiu

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
756 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.383 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Troianul, ID: R2884553

Dulceni

La ~10km distanță

4.040 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

35 €
/ lună

6 casute pentru chirie langa ALEXANDRIA

Nenciulești

La ~20km distanță

1 camere
12 mp
12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

194 €
/ lună

Inchiriez casa noua in comuna Peretu

Peretu

La ~20km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
6

191 €
/ lună

Inchiriez casa comuna Peretu

Peretu

La ~20km distanță

100 mp
100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

5.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Loc de casa, teren intravilan

Tudor Vladimirescu

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 1
1998
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

286 €
/ lună

Inchiriez apartament

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

245 €
/ lună

Garsoniera 1250

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

90.000 €
/ lună 1,730.77 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

52 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL - Str . LIBERTATI ...

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere SPATIU comercial 100 mp str Bucurest ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

100 mp utili
1982
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartment 3 camere, parter/4, zona centrala (pi ...

Patria, Alexandria

La ~20km distanță

3 camere
70 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

3 camere
75 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

20.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera .

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

1 camere
31 mp
Etaj 2
1985
Agenție

4 luni în urmă
4

500 €
/ lună

Apartament 3 camere situat la parter, intr un b ...

Patria, Alexandria

La ~20km distanță

3 camere
70 mp
Parter
1977
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

285 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1900
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

44.000 €
/ lună 62.15 € / mp / lună

Teren Intravilan 20m Latime in Nanov- iesire pe ...

Nanov

La ~20km distanță

708 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

43.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2150 mp, Nanov

Nanov

La ~20km distanță

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

32.999 €
/ lună 66.00 € / mp / lună

Vand Teren in Nanov

Nanov

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

49 €
/ lună
331 €

Inchiriez apartament regim hotelier

Nanov

La ~20km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan Nanov 1000 metri patrati - Int ...

Nanov

La ~20km distanță

1.000 mp teren