Proprietăți unice: 114
Proprietari: 82
Agenție

2 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Pompieri et 4

Central, Alexandria

2 camere
39 mp
Etaj 4
1984
Agenție

2 luni în urmă
5

373 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Alexandria

2 camere
55 mp
8E
Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere SPATIU comercial 100 mp str Bucurest ...

Cuza Vodă, Alexandria

100 mp utili
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Alexandria

Libertății, Alexandria

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Alexandria

Libertății, Alexandria

3 camere
75 mp
1990
Agenție

3 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

3.749 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat pozitie ultracentrala e ...

Ultracentral, Alexandria

1 camere
31 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

228 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
48 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

345 €
/ lună

Ofer spre inchiriere

Central, Alexandria

2 camere
53 mp
Etaj 9
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 345 € și 346 €
Agenție

6 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere str Tudor Vladimirescu Alex ...

Central, Alexandria

2 camere
50 mp
Parter / 4
1986
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

294 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere incepand cu 01 ...

Central, Alexandria

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
8

240 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Central, Alexandria

1 camere
32 mp
1997
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL - Str . LIBERTATI ...

Libertății, Alexandria

70 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

324 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
60 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

324 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
60 mp
Agenție

7 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

106 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.200 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Alexandria cu 7 eur/ ...

Central, Alexandria

163 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

20.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună
400 €

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Alexandria

2 camere
48 mp
Etaj 3
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

304 €
/ lună

Apartament luminos cu 2 camere complet mobilat ...

Central, Alexandria

2 camere
52 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

370 €
/ lună

Super oferta

Central, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 2
1979
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera .

Libertății, Alexandria

1 camere
31 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

216 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Exterior Vest, Alexandria

1 camere
36 mp
Etaj 2
1990 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

304 €
/ lună

Inchiriez apartament

1 Mai, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 4
1995
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună

Inchiriez apartament Alexandria

Exterior Vest, Alexandria

2 camere
65 mp
Parter
1980 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

49 €
/ lună

Cazare-Inchiriere Regim hotelier, Apartament 2 ...

Central, Alexandria

2 camere
42 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
10

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Casa de inchiriat zona centrala, langa Poli?ia ...

Central, Alexandria

85 mp utili