Proprietăți unice: 923
Proprietari: 256
Agenție

4 zile în urmă

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 38mp, Zona George Enesc ...

George Enescu, Suceava

2 camere
38 mp
Parter / 4
1978
Agenție

5 zile în urmă
11

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere semidecomandate, Burduje ...

Burdujeni, Suceava

2 camere
57 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

269 €
/ lună

Inchiriere camera intr-un salon de infrumusetar ...

George Enescu, Suceava

20 mp
1920

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
1

450 €
/ lună

Ultracentral-Apartament 3 camere mobilat, 450Eu ...

Ultracentral, Suceava

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

5 zile în urmă
1

450 €
/ lună

Ultracentral-Apartament 3 camere mobilat, 450Eu ...

Ultracentral, Suceava

3 camere
80 mp
1984
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

270 €
/ lună

Inchiriez garsoniera marasesti

Central, Suceava

1 camere
26 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

410 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandate de inchiriat Bu ...

Burdujeni, Suceava

3 camere
65 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

650 €
/ lună

Apartament 3 camere | Centru | Etaj 3 | 83 mp | ...

Burdujeni, Suceava

3 camere
83 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

3.198 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat – 560 mp si curt ...

Burdujeni, Suceava

Proprietar
Comision 0%

Ieri

250 €
/ lună

Garsoniera spre inchiriere

Exterior Vest, Suceava

2 camere
30 mp
Parter
1972 (Finalizată)
Agenție

5 zile în urmă
7

370 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Zamca

Central, Suceava

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

370 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Zamca

Central, Suceava

2 camere
50 mp
Etaj 5
Agenție

6 zile în urmă
3

400.000 €
/ lună 694.44 € / mp / lună

Teren 576 mp cu autorizatie de constructie Clin ...

Central, Suceava

576 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere, Complex Av ...

Central, Suceava

2 camere
55 mp
2024
15E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

280 €
/ lună

Chirie Suceava. Zona centrala

Central, Suceava

1 camere
25 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.089 €
/ lună
900 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu open space, 300 mp, Aleea Dumbravii, nr. ...

Burdujeni, Suceava

300 mp utili
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

726 €
/ lună
600 €
5.81 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 125 mp, etaj 1, Aleea Dumbra ...

Burdujeni, Suceava

125 mp utili
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

848 €
/ lună
701 €
6.19 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 137 mp, etaj 2, Aleea Dumbra ...

Burdujeni, Suceava

137 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

400 €
/ lună

Se da in chirie apartament cu 3 camere.

Central, Suceava

3 camere
60 mp
Etaj 3
9
Agenție

6 zile în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Burdujen ...

Burdujeni, Suceava

3 camere
67 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Burdujen ...

Burdujeni, Suceava

3 camere
67 mp
Etaj 2
1977
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

384 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere, in spatele US ...

Central, Suceava

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

450 €
/ lună

De inchiriat apartament 2camere / Central/Alexa ...

Central, Suceava

2 camere
58 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Suceava

2 camere
48 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj intermediar, 80mp, Be ...

George Enescu, Suceava

4 camere
80 mp
8E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

5.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium

Central, Suceava

480 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

350 €
/ lună

inchiriez apartament

Central, Suceava

2 camere
48 mp
Etaj 5
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 38mp, Zona George Enesc ...

George Enescu, Suceava

2 camere
38 mp
1978
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

234.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan, 30 ari, Suceava

Burdujeni, Suceava

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

12 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spa?ii comerciale 40150 mp | Parter | Zona Mopa ...

Central, Suceava

40 mp utili
2024