Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

260 €
/ lună

De inchiriat Garsoniera Zamca (la casa )

Exterior Nord, Suceava

1 camere
25 mp
Parter / 3
1987
Agenție

8 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 3 camere Zamca de închiriat

Exterior Nord, Suceava

3 camere
100 mp
Parter / 3
2015

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

49 €
/ lună

apartament 2 camere regim hotelier

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

8 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat | Cladire Birouri | Moderna

Central, Suceava

La ~5km distanță

466 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.525 €
/ lună 16.19 € / mp / lună

Spatiu comercial, 101 mp utili, zona Universita ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

156 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

220 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Birou 24 mp - De Inchiriat! In Cladire de Birou ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

De Închiriat Teren 600mp I Suceava I Preț: 250 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

250 €
/ lună

dau in chirie

Exterior Vest, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

7 luni în urmă
2

4.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 500 mp Ipote?ti, ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
17

1.999 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu Birouri - 180 mp! In Suceava! De Inchiri ...

Vest, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

7.000 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Hala1200 mp si Birouri 180 mp! In Oras! De Inch ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat | 100 mp | Etaj ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

100 mp
Etaj 1 / 2
1970
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriere posturi de coafor, manichiura, cosme ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

1.902 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial Ipotesti Hereditas | 317 mp | ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

317 mp utili
3E
Agenție

Mai mult de un an
5

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial | 500 mp | 13 locuri de parcar ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

330 €
/ lună

Microapartament superb | Loc de parcare propriu ...

Est, Suceava

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
2023
Agenție

11 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Microapartament superb | Loc de parcare privat ...

Est, Suceava

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 3
2024
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

320 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Zamca (Pedagogic) mobi ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 2
2020
Agenție

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Ultracentral | Bloc Nou | ...

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.402 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Spații de birouri de 420 mp de închiriat în Șch ...

Est, Suceava

La ~5km distanță

20 camere
420 mp
2020
1E
Agenție

Mai mult de un an
13

1.000 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat, cu 4 camere, 140 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat | Loc de parcare privat ...

Est, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 7
2024
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez apartament 2 camere, (spa?ii), cabine ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 12.38 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 105mp de inchiriat in zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 50mp

Nord-Vest, Suceava

La ~5km distanță

50 mp utili
2E
1965
Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere decomandate , ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
2009
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

390 €
/ lună

Inchiriez chirie inchiriere apartament 3 camere ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 3
1970
Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birou, 50 mp, zona Centrala

Central, Suceava

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
16

330 €
/ lună

Apartament 2 camere in zona ultracentrala

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 5 / 5
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, 44mp, etaj i ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
4E