Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
16

2.350 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

De Vanzare SAU de Inchiriat: Hale Industriale N ...

Stroiești

600 mp utili
1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

36.000 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Vand TEREN CU LIVADA 23,5 ARI, Scheia, Trei Mov ...

Trei Movile

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

240 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan si casa batraneasca cu gradina

Vornicenii Mici

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 3 camere | Obcini | 63 MP | Etaj 4

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

1.200.000 €
/ lună 210.53 € / mp / lună

Teren intravilan, 5700mp, zona cu potential eco ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

2.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii, parter, strada princi ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.000 €
/ lună

Apartament modern 3 camere, bloc nou, etaj inte ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 6 / 7
7E
Agenție

1 lună în urmă
1

125.000 €
/ lună 77.64 € / mp / lună

Teren intravilan, Suceava, T-7413

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

1.610 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere decomandat , p ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament (loc de parcare inclus),Sf ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchirez apartament

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
1

512.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren - 12.800 mp in Sf. Ilie- aproape de campu ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

12.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

32 €
/ lună

Inchiriez apartament

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

350 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament doua camere zon ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

350.000 €
/ lună 46.67 € / mp / lună

Oportunitate pentru dezvoltatori! Teren intravi ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
/ lună 157.07 € / mp / lună

Teren de vanzare Sf ILIE

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Obcini Suceava

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

390 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, complet utilat, ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

62.000 €
/ lună 162.30 € / mp / lună

Teren intravilan | Sfantu Ilie | T-7711

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

382 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Microapartament etaj 1 Obcini

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament bloc nou | Scheia - 98 mp | ID: 1604

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

115.000 €
/ lună 115 € / mp / lună

Teren Intravilan,pretabil business , 1000 mp, z ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

127.000 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Teren extravilan, de vanzare, 6700 mp, zona ext ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera mobilata , bloc nou, zona ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

135.000 €
/ lună 225 € / mp / lună

Teren intravilan, 600 mp, front 26 m, cartier O ...

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

63.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren Intravilan ,900mp , Sf. Ilie Vechi

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

85.000 €
/ lună 23.61 € / mp / lună

Teren de Investitie , zona Sf. Ilie Vechi

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
/ lună 72.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp, in zona Obcini-Scheia

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

22.000 €
/ lună 20.97 € / mp / lună

Teren intravilan, 1049 mp , Frumoasa Suceava

Sfântu Ilie

La ~5km distanță

1.049 mp teren