Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
2

105.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren Intravilan 1,5 Ha | Deschidere 180ml | T- ...

Ilișești

15.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

480.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 4Ha la Dn17 deschidere 200m

Ilișești

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Suceava Zamca

Ilișești

3 camere
70 mp
Etaj 4
1983

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

17.652 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Livada mixta de vanzare

Ciprian Porumbescu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere, 60 mp, Ult ...

Ciprian Porumbescu

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
8

200.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Paulownia Domain

Ciprian Porumbescu

La ~5km distanță

11.400 mp teren

Agenție

Azi
7

380 €
/ lună

Ap. 2 cam decomandat Ultracentral

Ciprian Porumbescu

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
1978
3E
Agenție

2 zile în urmă
16

2.350 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

De Vanzare SAU de Inchiriat: Hale Industriale N ...

Stroiești

La ~5km distanță

600 mp utili
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

0 €
/ lună

Vand teren 70ARI plus casa batraneasca

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

36.000 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Vand TEREN CU LIVADA 23,5 ARI, Scheia, Trei Mov ...

Trei Movile

La ~10km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.500 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

220.000 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Oportunitate! Teren intravilan 13000 mp, 104 ml ...

Lucăcești

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

240 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan si casa batraneasca cu gradina

Vornicenii Mici

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.700 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Vand teren 1250 mp,intravilan, intabulat in sat ...

Soloneț

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

268.000 €
/ lună 33.50 € / mp / lună

Teren intravilan, multifunctional, 8000mp

Brăiești

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

La ~10km distanță

647 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

100.000 €
/ lună 43.48 € / mp / lună

Vand pamant intravilan cacica

Cacica

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

2.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Teren intravilan

Cacica

La ~10km distanță

576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

1 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere decomandat, utili ...

Ultracentral, Gura Humorului

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

360 €
/ lună

Ofer spre inchiriat apartament in Gura Humorulu ...

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

1.400 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

500.000 €
/ lună 64.10 € / mp / lună

Teren intravilan 7800mp Wurzburg | Gura Humorul ...

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună

Apartament, 74 m2,

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

3 camere
74 mp
Etaj 5 / 7
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

Inchiriere / vanzare apartament tip duplex Gura ...

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

675 €
/ lună

Ofer spre inchiriat apartament Gura Humorului

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

3 camere
140 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

92.800 €
/ lună 29.39 € / mp / lună

Teren 3,157mp Gura Humorului / Aleea Maftei

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

3.157 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale Fly Shopping Center

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere in Centru Gura Hu ...

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
6

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Bucovina

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

6.839 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

399.000 €
/ lună 59.17 € / mp / lună

Teren 67 ari INTRAVILAN Voronet Gura Humorului

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

6.743 mp teren