Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan, 50 ari, Cumparatur ...

Cumpărătura

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

80.000 €
/ lună 24.57 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan, 33 ari, Cumparatur ...

Cumpărătura

3.256 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren extravilan E 85 , 10000 mp , Cumparatura

Cumpărătura

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

485.000 €
/ lună 48.50 € / mp / lună

Oportunitate! Teren pretabil pentru dezvoltare ...

Cumpărătura

10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

82.000 €
/ lună 21.03 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, 3900 mp, zona Suce ...

Cumpărătura

3.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 3000 mp, zona Periferie

Cumpărătura

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

116.000 €
/ lună 19.96 € / mp / lună

Teren cu anexa | 58 ari teren | Bosanci | ID: 1 ...

Cumpărătura

5.811 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

15.984 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Hala de inchiriat - Bosanci

Bosanci

La ~5km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
9

63.310 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren 9,740mp Suceava / Strada Principala

Bosanci

La ~5km distanță

9.740 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

60.000 €
/ lună 6.13 € / mp / lună

Oportunitate de investitie!!! Teren intravilan, ...

Bosanci

La ~5km distanță

9.782 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

145.000 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Teren ideal pentru investitie, Saru Dornei, 36. ...

Bosanci

La ~5km distanță

36.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Oportunitate! Teren intravilan, 2500mp, zona Bo ...

Bosanci

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren partial intravilan, 10000 mp, zona Adanca ...

Bosanci

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

477 €
/ lună

Duplex

Tișăuți

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
2 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament nemobilat de inchiriat nou nout

Tișăuți

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 2
2025
Agenție

9 luni în urmă
12

650 €
/ lună

Casa moderna, tip duplex, de inchiriat, 88 mp + ...

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
17

699 €
/ lună

Casa tip duplex 88 mp 3 camere complet utilat/m ...

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
20

699 €
/ lună

Apartament de lux 80 mp mobilat de inchiriat bl ...

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Casa tip duplex, Ipotesti

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Duplex Lisaura, 4 camere, 96 mp utili, toate ut ...

Ipotești

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
204 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

370 €
/ lună

Inchiriez ap. 3 cam. SV central

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună

Duplex Ipotesti de inchiriat

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
19

749 €
/ lună 9.36 € / mp / lună

Spa?iu comercial de lux 80 mp de inchiriat biro ...

Ipotești

La ~5km distanță

80 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună

Duplex Lisaura, 3 camere, 95 mp utili, toate ut ...

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

700 €
/ lună

Duplex superb | 4 cam | ID:781

Ipotești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
30 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

330 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ipotești

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

420 €
/ lună

Apartament 3 Camere | Mobilat si Utilat Premium ...

Ipotești

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter / 3
2024
Agenție

1 lună în urmă
8

2.500 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spatiu comercial Premium, La Cheie, 320 mp, Ipo ...

Ipotești

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

480 €
/ lună

Duplex de inchiriat

Ipotești

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
3 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren pentru casa/case , 3 x parcele ,400 mp Li ...

Ipotești

La ~5km distanță

400 mp teren