Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

13.200 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Teren Extravilan 4.572mp | Zona linistita | Sad ...

Râu Sadului

4.572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Rau Sadului

Râu Sadului

1.119 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan I 800 mp I Raul Sadului

Râu Sadului

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

275 €
/ lună

Casa Muntilor Prejba Rau Sadului Se afla in Rau ...

Râu Sadului

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
/ lună 48.59 € / mp / lună

Teren intravilan pentru investitii in turism mo ...

Râu Sadului

7.614 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare obarsia lotrului langa partie

Voineasa

La ~15km distanță

4.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu nou, modern pt cosmetica

Rășinari

La ~20km distanță

10 mp utili
2017
Agenție

1 lună în urmă
6

33.500 €
/ lună 32.03 € / mp / lună

Teren Rasinari ideal cabana | 1046 mp | panoram ...

Rășinari

La ~20km distanță

1.046 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
3

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 3849 mp cu deschidere la drum 40ml, Cisna ...

Prislop

La ~20km distanță

3.849 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de închiriat I 100 mp I Rășinari, Sibiu ...

Rășinari

La ~20km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

250 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu nou, modern pt cosmetica

Rășinari

La ~20km distanță

15 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

31.500 €
/ lună 9.02 € / mp / lună

Teren Extravilan Rasinari 1500 mp | Zona deoseb ...

Rășinari

La ~20km distanță

3.494 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €
/ lună 149.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 436mp intravilan si fundatie c ...

Rășinari

La ~20km distanță

436 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

69.900 €
/ lună 64.72 € / mp / lună

Teren Intravilan 1080 Mp In Rasinari

Rășinari

La ~20km distanță

1.080 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Tropini Noi

Rășinari

La ~20km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

81.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren investitie Paltinis

Rășinari

La ~20km distanță

2.025 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

16.000 €
/ lună
18.500 €
19 € / mp / lună

Teren Extravilan | 842 mp | Rasinari, Sibiu

Rășinari

La ~20km distanță

842 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

29.000 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Teren extravilan cu suprafata de 2004 mp situat ...

Rășinari

La ~20km distanță

2.004 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

37.500 €
/ lună 67.69 € / mp / lună

Teren Intravilan - TROPINI - VECHII -Rasinari

Rășinari

La ~20km distanță

554 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

51.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren extravilan cu priveliste minunata 3000mp ...

Rășinari

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

70.000 €
/ lună 30.50 € / mp / lună

Teren intravilan 2.295 mp, deschidere 60 m Rasi ...

Rășinari

La ~20km distanță

2.295 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

110 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 2300 mp zona turistica Valea S ...

Rășinari

La ~20km distanță

2.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

375 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu nou, modern pt cosmetica

Rășinari

La ~20km distanță

15 mp utili
1E
2017
Agenție

7 luni în urmă
21

900 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu nou, modern pt evenimente, cosmetica/ma ...

Rășinari

La ~20km distanță

120 mp utili
2017
Agenție

Mai mult de un an
8

990 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat cu panouri folovo ...

Gura Râului

La ~20km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren GURA RAULUI

Gura Râului

La ~20km distanță

2.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

462.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 6.600 mp Tropinii Noi Rasinari ...

Gura Râului

La ~20km distanță

6.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

145.260 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Extravilan de Vanzare in Paltinis - Oport ...

Gura Râului

La ~20km distanță

14.526 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

49.000 €
/ lună 78.40 € / mp / lună

Teren pentru cabana, Marajdie deschidere la rau ...

Gura Râului

La ~20km distanță

625 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.500 €
/ lună 22.53 € / mp / lună

Vanzare Teren Extravilan | Gura Raului, Sibiu | ...

Gura Râului

La ~20km distanță

821 mp teren