Proprietăți unice: 91
Proprietari: 32
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

270 €
/ lună

Ap 2 cam de inchiriat

Vitrometan, Mediaș

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1980 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

270 €
/ lună

Ap 2 cam de inchiriat

Vitrometan, Mediaș

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1980 (Finalizată)
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
15

250 €
/ lună

Apartament de închiriat în Mediaș, Vitrometan, ...

Vitrometan, Mediaș

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

270 €
/ lună

De inchiriat

Central, Mediaș

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1980 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

20.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Teren agricol 5333 mp, Medias, zona linistita l ...

Central, Mediaș

5.333 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

660 €
/ lună 5.41 € / mp / lună

Spatiu Comercial 122 mp| Zona Centrala| De Inch ...

Central, Mediaș

122 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
7

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu multifunctional | garsoniera / birou | 2 ...

Ultracentral, Mediaș

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Mediaș

1 camere
34 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

360 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in Selimbar

Exterior Vest, Mediaș

2 camere
50 mp
Agenție

5 zile în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat - Medias - 70mp

Central, Mediaș

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Medias 20.200 mp ...

Central, Mediaș

20.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
20

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, Medias

Central, Mediaș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

231 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Mediaș

1 camere
32 mp
Etaj 3
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

1.200 €
/ lună

Casă cu două locuințe independente, ideală pent ...

Est, Mediaș

6 camere
200 mp
561 mp teren
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

552 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Spatiu comercial, atelier, depozit de inchiriat ...

Mediaș

570 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

551 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Vizibilitate Maximă pentru Afacerea Ta!

Est, Mediaș

72 mp utili
250 mp teren
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament de 3 camere, de inchiriat - ultracen ...

Ultracentral, Mediaș

3 camere
90 mp
2024
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

30.000 €
/ lună 11.42 € / mp / lună

Teren Intravilan 2.628 mp Medias - Gura Campulu ...

Central, Mediaș

2.628 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

250 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, de inchiriat

Vitrometan, Mediaș

2 camere
50 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu De Birou / Salon

Ultracentral, Mediaș

20 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, de inchiriat Ultra-central ...

Central, Mediaș

2 camere
70 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere. Apartamentul est ...

Central, Mediaș

2 camere
55 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Spatiu ideal pentru cabinet psihologie / logope ...

Central, Mediaș

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

150 €
/ lună

Garsoniera la parter

Central, Mediaș

1 camere
35 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Apartament de inchiriat etaj 1 Gura Campului

Central, Mediaș

2 camere
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.050 €
/ lună 13.13 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultracentral Media? | Vitrina ...

Ultracentral, Mediaș

80 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

325 €
/ lună

Apartament de inchiriat, str Sebesului

Central, Mediaș

3 camere
65 mp
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Mediaș

1 camere
35 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Medias

Central, Mediaș

2 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere decomandate et. 2, cartie ...

Central, Mediaș

2 camere
50 mp
Etaj 2