Proprietăți unice: 10
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

24.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Vand Teren extravilan Valea Calugareasca 6000 m ...

Valea Călugărească

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4.280 mp, Valea Calugareasca, zona Varfur ...

Valea Călugărească

4.280 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

2.300 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

HALA de inchiriat

Valea Călugărească

600 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Calugareasca 1800mp, acc ...

Valea Călugărească

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

46.300 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren intravilan+ extravilan vie Valea Calugare ...

Valea Călugărească

2.058 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Deschidere 17,54m la DN1B, 12 km de Ploiesti co ...

Valea Călugărească

7.089 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand loturi de teren intravilan

Valea Călugărească

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vasilescu Georgel

Valea Călugărească

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

196 €
/ lună

Caut familie tanara pentru a inchiria in Valea ...

Valea Călugărească

1 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

3.900 €
/ lună 5.13 € / mp / lună

Vand Inchiriez depozit pt congelare, uscare, am ...

Valea Călugărească

760 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

211 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu pentru comer?

Arva

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

100.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Valea Orlei

La ~5km distanță

33.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Vanzare Teren 3,323mp Valea Calugareasca

Valea Nicovani

La ~5km distanță

3.323 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €
/ lună 31.51 € / mp / lună

Teren de vanzare langa Ploiesti

Berceni

La ~5km distanță

952 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Berceni, la 5 k ...

Berceni

La ~5km distanță

111 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
14

450 €
/ lună

Ilfov Apartament 2 camere Deco Residence parcar ...

Berceni

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

650 €
/ lună

Casa de inchiriat pe DN1 la 9km de Ploiesti

Berceni

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Teren Berceni Prahova

Berceni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

770 €
/ lună

Berceni

Berceni

La ~5km distanță

160 mp
240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Particular inchiriere 2 camere Drm.Gazarului -L ...

Berceni

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

45.000 €
/ lună 40.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Berceni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

3.589 €
/ lună 6.70 € / mp / lună

Spatiu de depozitare si Productie Ploiesti

Bucov

La ~5km distanță

536 mp utili
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.282 €
/ lună
1.060 €
0.52 € / mp / lună

SPATII INDUSTRIALE DE INCHIRIAT IN RECON BUSINE ...

Bucov

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

119 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren intravilan bucov mica roma

Bucov

La ~5km distanță

474 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

1.100 €
/ lună

Vila 4 camere cu piscina in Bucov.

Bucov

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

12 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial 330 mp de inchiriat Bucov, acc ...

Bucov

La ~5km distanță

330 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

299.045 €
/ lună 39.99 € / mp / lună

Teren intravilan 7478 mp Bucov, parcelabil, ide ...

Bucov

La ~5km distanță

7.478 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

49.000 €
/ lună 66.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 740mp Bucov Prahova

Bucov

La ~5km distanță

740 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Inchiriere Hala Industriala 450 mp, Bucov - 4,5 ...

Bucov

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren vanzare Bucov sat Bighilini

Bucov

La ~5km distanță

5.000 mp teren