Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

70.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

22.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan 1900 mp Puchenii Mosneni aproa ...

Puchenii Mari

1.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

176.600 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mpTeren agricol extravilan Puchenii Mari-PH, ...

Puchenii Mari

44.150 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

900 €
/ lună

casa - spatiu comercial - ideal cabinet medical ...

Puchenii Mari

4 camere
300 mp
1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Ploiesti, proprietar, Inchiriez apartament noun ...

Moara

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
6

30.900 €
/ lună 11.83 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, industrial, in Ploies ...

Moara

La ~5km distanță

2.613 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp, Teren agricol extravilan Puchenii Mari P ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
3

46.200 €
/ lună 44.99 € / mp / lună

Teren intravilan ,1027 mp , intre Bucuresti si ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

1.027 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol 90.000 mp, Comuna Puchenii Mari, ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

383.000 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Teren agricol , Puchenii Mari, 90.000 mp

Puchenii Mici

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mici

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €
/ lună 13.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 10.083 MP | DN1, ...

Gorgota

La ~5km distanță

10.083 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

255 €
/ lună

Inchiriere garsoniere

Gorgota

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
1997
Agenție

2 zile în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Gorgota

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

350.000 €
/ lună 34.65 € / mp / lună

10.100Mp Teren Constructii Intravilan Potigrafu ...

Potigrafu

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Prahova

Crivina

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
17

34.500 €
/ lună 20.63 € / mp / lună

Teren in Poienari Apostoli, 21 E\/mp, Avantajos ...

Poienarii Apostoli

La ~5km distanță

1.672 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

4.100 €
/ lună 7.90 € / mp / lună

Spatiu birouri sau clinica, 519 mp, zona Sud UP ...

Românești

La ~5km distanță

519 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
10

2.082 €
/ lună 5.04 € / mp / lună

Spatiu birouri 413 mp, zona Sud UPG, Ploiesti

Românești

La ~5km distanță

413 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Calugareasca

Românești

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Blvd Bucuresti

Românești

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

inchiriere apartament 3 camere, confort 1, deco ...

Românești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
5

1.999.999 €
/ lună 40.00 € / mp / lună

HUB LOGISTIC PLOIESTI 5 HA Intravilan Bd Petrol ...

Românești

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 CamerePleiades - Ploiest ...

Românești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 5
Agenție

2 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Casa de inchiriat pe DN1 la 9km de Ploiesti

Românești

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Casa de inchriat pe DN1 la 9km de Ploiesti

Românești

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
450 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
21

500 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou, White ...

B-dul București, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 9
2022