Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an

700 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren autostrada A3 km 42, supraf 12000 mp desc ...

Gherghița

12.000 mp teren
f.s. 124 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună

Inchiriez vila Breaza/Cornu de Jos

Drăgănești

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 4200mp sat Independenta com Gh ...

Independența

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 23.56 € / mp / lună

Teren intravilan cu facilitati si gard, 1698 mp

Independența

La ~5km distanță

1.698 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

5.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Padure perfecta pentru tiny house Prahova langa ...

Hătcărău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

16.233 €
/ lună
16.670 €
12.74 € / mp / lună

Teren 1274mp, sat Meri, comuna DRAGANESTI

Meri

La ~5km distanță

1.274 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

68.000 €
/ lună 27.96 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren 2,432mp | Cornu de Jos (Cor ...

Cornu

La ~5km distanță

2.432 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

1.100.000 €
/ lună 47.12 € / mp / lună

Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estat ...

Cornu

La ~5km distanță

23.345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

2.500 €
/ lună

Inchiriez vila la Cornu,Prahova pe termen mediu ...

Cornu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

62.000 €
/ lună 59.50 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa de vis in Cornu utilita ...

Cornu

La ~5km distanță

1.042 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Cornu - ultracentral - Spatiu 40mp - 250 Euro/L ...

Cornu

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren 35E/m sau casa cu teren Cornu

Cornu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

45.000 €
/ lună 25.61 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, Cornu Prahova

Cornu

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

195.920 €
/ lună 40 € / mp / lună

4898 MP Teren Intravilan | Prahova - Cornu De J ...

Cornu

La ~5km distanță

4.898 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

19 €
/ lună

Inchiriez vila Breaza/Cornu de Jos

Cornu

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

3 luni în urmă
4

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Cornu de Jos - Spatiu Comercial - 20mp - 250 Eu ...

Cornu

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Oaza de liniste la 15 min de A3 Teren 3200mp, u ...

Merii Petchii

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
/ lună 2.84 € / mp / lună

Teren Agricol Nuci Ilfov

Merii Petchii

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

28.100 €
/ lună 12.81 € / mp / lună

Teren intravilan unic, zona noua langa padure, ...

Sicrita

La ~10km distanță

2.193 mp teren
Dezvoltator

9 luni în urmă
19

1.300 €
/ lună

Inchiriere casa unifamiliala foarte spatioasa, ...

Gruiu

La ~10km distanță

5 camere
207 mp
410 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

500 €
/ lună

2 camere, spatios cu vedere lac, in complex rez ...

Gruiu

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
2007
Agenție

3 luni în urmă
20

750 €
/ lună

Inchiriere apartament Snagov, teren, ponton, la ...

Gruiu

La ~10km distanță

3 camere
130 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan

Gruiu

La ~10km distanță

2.761 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat langa A3- acces rapid Bucure? ...

Gruiu

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună

Vila Moderna de Inchiriat Snagov Acces Ponton P ...

Gruiu

La ~10km distanță

4 camere
212 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 11.47 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare de 21800 mp cu front 58 ...

Gruiu

La ~10km distanță

21.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu Ilfov

Gruiu

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
20

900 €
/ lună

Apartament 132mp-Direct Proprietar-Deschidere l ...

Gruiu

La ~10km distanță

3 camere
91,56 mp
Etaj 3 / 4
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

520 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Inchiriere spatii pentru depozitare - Silistea ...

Gruiu

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună

Vila moderna de inchiriat pe termen lung Sili?t ...

Gruiu

La ~10km distanță

4 camere
212 mp
300 mp teren