Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
16

12.100 €
/ lună
10.000 €
5.44 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Boldesti-Scae ...

Sud, Boldești-Scăeni

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Ofer spre administrare/inchiriere pensiune 10 c ...

Seciu

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.700 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan Seciu 1700 mp

Seciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
2E
Agenție

11 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Ofer spre administrare inchiriere pensiune 20-2 ...

Seciu

La ~5km distanță

600 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

28.000 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Teren intravilan suprafata 1700mp, utilitati pe ...

Seciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

300 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial Lipanesti DN 1A

Șipotu

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 31.72 € / mp / lună

Teren de vanzare Lipanesti

Lipănești

La ~5km distanță

2.049 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand casa la munte in Rate

Lipănești

La ~5km distanță

3 camere
700 mp
500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Lipanesti Prahova

Lipănești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Ploiesti Zona ...

Lipănești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

700.000 €
/ lună 4.95 € / mp / lună

TEREN, extravilan, 14 HA, LIPANESTI PH

Lipănești

La ~5km distanță

141.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3250 m in Pleasa Re ...

Pleașa

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6.500 €
/ lună

Vand camera camin

Pleașa

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

90.250 €
/ lună
105.000 €
25 € / mp / lună

Teren intravilan Pleasa

Pleașa

La ~5km distanță

1 camere
3.610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare productie

Pleașa

La ~5km distanță

200 mp utili
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

650 €
/ lună

Casa 2 camere, in Ploiesti, Cartier Irish Park.

Blejoi

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
180 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

480 €
/ lună

2 camere Caraiman, renovat, prima inchiriere

Blejoi

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 8
1997
Agenție

1 lună în urmă
4

392 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere ultracentral

Blejoi

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 6
Agenție

1 lună în urmă
8

392 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere ultracentral

Blejoi

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 7
1990
Agenție

2 luni în urmă
10

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu industrial de 200 mp in Blejoi.

Blejoi

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, Ploiesti Vest - Aurora

Blejoi

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1
1997
Agenție

2 luni în urmă