Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

7 luni în urmă
7

4.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Oportunitate, imobil pretabil clinica, product ...

Central, Scornicești

800 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Scornicesti

Central, Scornicești

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

85 mp utili
650 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan 3.200 mp zona pitoreasca, Vita ...

Vitănești

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

79.999 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valea Merilor Str. Albinelo ...

Potcoava

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

240.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Dragasani

Cuza Vodă

La ~15km distanță

9.600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.500 €
/ lună

Apartament de Inchiriat

Cuza Vodă

La ~15km distanță

2 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2594 mp Slatina Cartier Sarace ...

Cireașov

La ~20km distanță

2.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
14

292 €
/ lună

Apartament doua camere

Cireașov

La ~20km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan

Catane

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

700 €
/ lună

Casa noua, prima inchiriere confort, elegan?a ? ...

Catane

La ~20km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

400 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren extravilan 635 mp Harsesti, ID: R2922302

Ciobani

La ~20km distanță

635 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan Harsesti, ID: R2922273

Hârsești

La ~20km distanță

833 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spații birouri Slatina, - 300 mp

Gară, Slatina

La ~20km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.899 €
/ lună

intravilan com Verguleasa, jud.Olt

Poganu

La ~20km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Verguleasa

La ~20km distanță

170 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
605 €
7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70mp adiacent SuperPROFI Rond ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

70 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

700 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere bloc nou

Central, Slatina

La ~20km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 3
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

486 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, bloc nou, modern ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

350 €
/ lună

de inchiriat APARTAMENT 2 camere

Central, Slatina

La ~20km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~20km distanță

48 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

300 €
/ lună

2 cam, 50 mp, parter, mobilat, utilat, zona Pol ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 4
1982
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

4.760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

150 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Slatina

La ~20km distanță

2.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

353 €
/ lună

Inchiriez apartament zona lisimed

Central, Slatina

La ~20km distanță

3 camere
80 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

163 €
/ lună

Garsoniera 24 mp incalzire electrica

Central, Slatina

La ~20km distanță

1 camere
20 mp
4E