Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
20

420.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

FERMA DE VANZARE!! 49ha, Olt, Bals

Iancu Jianu

49.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (hala)

Iancu Jianu

500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună

Parcela 10 mii metri patrati

Central, Berbești

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 11.35 € / mp / lună

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balasa

Dobriceni

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

353 €
/ lună

3 camere | Craiovi?a Triaj - Profi

Dobrețu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Curtisoara -500 mp-util ...

Curtișoara

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 22.23 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

Curtișoara

La ~10km distanță

1.799 mp teren
Agenție

Azi
1

93.355 €
/ lună 259.32 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 4754 mp, Curtisoar ...

Curtișoara

La ~10km distanță

360 mp teren
Agenție

Azi
1

36.199 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 3580 mp, Curtisoar ...

Curtișoara

La ~10km distanță

3.580 mp teren
Agenție

Azi
1

5.144 €
/ lună 2.06 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan, 2500 mp, Curtisoar ...

Curtișoara

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

20.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Vulpeni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare in Isalnita, Dolj

Oboga

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

42.999 €
/ lună 21.10 € / mp / lună

Teren 2.038 mp + Casa 50 mp de vanzare Sat Lunc ...

Luncșoru

La ~10km distanță

2.038 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp imprejmuit Luncsoru, ...

Luncșoru

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

21.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan

Baldovinești

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

22.000 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren de vanzare, 3800 mp, zona Mischii sat Gog ...

Gogoșești

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Murgași

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Picăturile

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

725.000 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren intravilan 5000 mp de vanzare zona Casa N ...

Ungureni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 18.66 € / mp / lună

Teren IV 5.358 mp, front 30 ml, toate utilitati ...

Ungureni

La ~15km distanță

5.358 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.730 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spatiu comercial, 220 mp, zona 1 Mai

Ungureni

La ~15km distanță

220 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, 400 mp teren, zona Med ...

Ungureni

La ~15km distanță

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat la casa, decomandata, 1 ...

Ungureni

La ~15km distanță

1 camere
20 mp
Agenție

5 luni în urmă
1

20.000 €
/ lună 6.91 € / mp / lună

Teren intravilan 2895 mp, Gogosu Dolj

Ungureni

La ~15km distanță

2.895 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

300 €
/ lună

3 camere, decomandat, Valea Rosie

Ungureni

La ~15km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Câmpeni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

50 €
/ lună 50 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Arcești

La ~15km distanță

1 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

119.790 €
/ lună 2.55 € / mp / lună

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Arcești

La ~15km distanță

47.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40.000 €
/ lună

Apartament de vanzare sau inchiriere in Bal?, z ...

Balș

La ~15km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
9

2.001 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Spațiu comercial de 222 mp de închiriat în Bals

Ultracentral, Balș

La ~15km distanță

222 mp utili
2023