Proprietăți unice: 21
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
7

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, cu parcare ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 5 / 8
2025
Agenție

3 zile în urmă
10

600 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere, mobilat moder ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 6 / 10
2023
Agenție

4 zile în urmă
8

990 €
/ lună 12.38 € / mp / lună

Spatiu comercial | Bd. 1 Decembrie 1918

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, cu loc de ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
56

450 €
/ lună

Tudor - Zona Radio - Apt 2 camere - etaj 2

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 2
4E
Agenție

6 luni în urmă
8

500 €
/ lună
550 €

Apartament cu 2 camere mobilat lux, Ultracentra ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
62 mp
Etaj 2
2024
Agenție

9 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere in Complexul M ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 9
2023
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 300 mp - Showroom - Servici ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

300 mp utili
1E
2006
Agenție

9 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună

Penthouse pe 3 nivele de inchiriat in zona cent ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

4 camere
225 mp
Etaj 4 / 6
1980
Agenție

9 luni în urmă
6

4.800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

De inchiriat parcare amenajata,1,6 Eur./m.p,la ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

410 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, decomandat ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 3
2022
Agenție

Mai mult de un an
9

430 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere in Complexul M ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 7
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună
600 €

Comision 0% | Apartament cu 2 camere

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
65 mp
Etaj 6
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.200 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

De inchiriat birouri pe str.Barajului.

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

8 camere
250 mp
2022
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere in Tudor

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 4
1997
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, PET friendly, etaj 1, Tudo ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 1
1989
Agenție

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 3 Camere De Inchriat, Bd 1 Dec, Zona ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
9

440 €
/ lună

Apartament cu 2 camere si dressing superb la et ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
5

393 €
/ lună

3 camere Bd. 1 Decembrie, etaj 2, aproape de ce ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 2
1981
Agenție

3 luni în urmă
3

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Central - Inchiriere spatiu birou - B-dul. 1 De ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
12

1.499 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu comercial, 150mp, Zona TopMed

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 150 m zona TopMed ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
14

350 €
/ lună

Decomandat si practic, pe 55 mp, Gara Mare, Tar ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 2
1970

Agenție

Mai mult de un an
11

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, 55 mp, Gara Mare

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
6

760 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Gheorghe Doja

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

38 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
8

370 €
/ lună

Gara Mare - Inchiriere apartament 2 camere - St ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Zona Nova Vita Top Med

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, modern, etaj 12 din 16, ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 12 / 16
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 52 mp, decomandat, Zona ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 10
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 420 € și 450 €