Proprietăți unice: 14
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

250 €
/ lună

Garsoniera de Inchiriat - Zona UMF -7 Noiembrie

Sântana de Mureș

1 camere
27 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.300 €
/ lună

Casa de inchiriat Str. Hagi Stoian, Targu Mures

Sântana de Mureș

4 camere
120 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

15 €
/ lună
799 €
0.27 € / mp / lună

Spatiu comercial 73mp (cafenea) de inchiriat in ...

Sântana de Mureș

55 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

45.000 €
/ lună 26.38 € / mp / lună

Teren in Santana de Mures! 1700mp!

Sântana de Mureș

1.706 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

960.000 €
/ lună 31.48 € / mp / lună

Teren 30500 mp Santana cu deschire de 51 ml la ...

Sântana de Mureș

30.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera la casa

Sântana de Mureș

1 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

42.900 €
/ lună 84.12 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan Santana, 510 mp, oportun ...

Sântana de Mureș

510 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

100.000 €
/ lună 70.97 € / mp / lună

Pretios teren intravilan 1.409 mp, livada, util ...

Sântana de Mureș

1.409 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

63.000 €
/ lună 112.50 € / mp / lună

Vand teren str. Marului, zona Unirii

Sântana de Mureș

560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

450 €
/ lună

Unirii - Inchiriere ap. 2 camere + loc de parca ...

Sântana de Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 1
2018
Agenție

1 lună în urmă
3

54.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren nivelat si liber pentru casa mult visata, ...

Sântana de Mureș

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

280 €
/ lună

Budai - Inchiriere apartament 2 camere - Str. P ...

Sântana de Mureș

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună

Apartament, 73 m2,

Sântana de Mureș

2 camere
73 mp
Etaj 1
2000
Agenție

7 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Inchiriezi garsoniera cu doua nivele

Sântana de Mureș

1 camere
34 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
1

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, in Unirii, Ama Residenc ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
2025
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Tg.Mures, Unirii-3,5km de c ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

415 €
/ lună

Apartament de 3 camere, 68mp, zona strazii Dece ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3

Agenție

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament 2 camere Tg. Mure? Unirii Str. Gh. P ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

280 €
/ lună

Casa in chirie dormitor + bucatarie

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

9 luni în urmă
7

430 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 56 mp, parcare, Zona Am ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere, Tg. Mures, Zo ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere. spre inchiriere, in Unirii

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

4 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere in cartierul Unirii - Un ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2024
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament cu 2 dormitoare, cochet, la mansarda

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament cu 1 camera- str Vasile Sabadeanu-Am ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

215.000 €
/ lună 153.57 € / mp / lună

Teren intravilan, 1400 mp, zona Unirii

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
1E
Agenție

4 zile în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament nou cu doua camere Unirii ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

6 zile în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament exclusivist de inchiriat | Green Res ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
2020
3E
Agenție

4 luni în urmă
2

79.900 €
/ lună 98.40 € / mp / lună

Teren intravilan 812 mp Targu Mures, Cartierul ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

500 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament nou cu 2 camere ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Parter
2025