Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Sinpaul 3 parcele 1000 mp, ...

Sânpaul

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

2 Terenuri intravilan Sanpaul

Sânpaul

1.820 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

44.982 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Chirileu

La ~5km distanță

1.666 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

500.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 25000 MP | TG. MURES-SANPAUL | INTRAVILAN ...

Chirileu

La ~5km distanță

25.000 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
20

369.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

Transilvania Camping, domeniu de 14.400mp,Sanma ...

Sânmărghita

La ~5km distanță

14.390 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
4

324.500 €
/ lună 56.57 € / mp / lună

**Oportunitate unica de investitie!** La iesire ...

Recea

La ~5km distanță

5.736 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat Vidrasau Mures

Vidrasău

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren Industrial zona Aeroport/Autostrada Unghe ...

Vidrasău

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

180.000 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Teren Intravilan in zona industriala de vanzare ...

Vidrasău

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 17.05 € / mp / lună

Teren Ungheni - Vidrasau

Vidrasău

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

400 €
/ lună

Casa Iernut - Chirie pentru firme - Spatiu come ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

2.700 €
/ lună
3.000 €
15 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium de inchiriat 180 mp | ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

180 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
8

375 €
/ lună

Apartament 3 camere | Parter | 96MPU | Vasia-Me ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

3 camere
96 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

1.080 €
/ lună
1.200 €
15.43 € / mp / lună

Spatiu comercial premium de inchiriat Bd. Gheor ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Iernut / 2 parcele disponibile ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

12 €
/ lună

Cazare muncitori Iernut | Bucatarie + 2-3 patur ...

Central, Iernut

La ~10km distanță

1 camere
15 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
10

2.949 €
/ lună 1.86 € / mp / lună

Hale de inchiriat, teren 5500 mp, acces TIR, in ...

Periferie, Iernut

La ~10km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.175 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren vanzare Cerghid, jud.Mures 1967mp -utilit ...

Cerghid

La ~10km distanță

1.967 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
14

600 €
/ lună

Casa 4 camere de inchiriat in Cerghid , Complet ...

Cerghid

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
1.500 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.500 €
/ lună 21.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1080-utilitati-acces 2 strazi- ...

Cerghid

La ~10km distanță

1.080 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

18.000 €
/ lună

Spații depozitare | hală nouă 60 ...

Ungheni

La ~10km distanță

Agenție

5 luni în urmă
6

2.600 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Spa?ii de birouri ?i hale de produc?ie la 5 min ...

Central, Ungheni

La ~10km distanță

3.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
12

2.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hală + birouri si spatiu comercial 700 mp. tere ...

Sud, Ungheni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27.000 €
/ lună 58.95 € / mp / lună

Teren Santana de Mures

Central, Ungheni

La ~10km distanță

458 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

1.615 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

Spatii - logistic sau productie - UNGHENI - acc ...

Ungheni

La ~10km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
3

19.750 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

Spatiu logistic sau productie - UNGHENI - acces ...

Central, Ungheni

La ~10km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.100 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Ofer spre chirie spa?iu industrial

Central, Ungheni

La ~10km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere Maurer Residence Ta^rgu-Mur ...

Central, Ungheni

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
2020
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

357.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Intravilan Ungheni E60 cu Birouri - 5500 ...

Central, Ungheni

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

3 Terenuri extravilane, Ungheni, jud Mures- zon ...

Ungheni

La ~10km distanță

11.700 mp teren