Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
4

114.000 €
/ lună 33.53 € / mp / lună

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Dumbrăvioara

3.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat/vanzare/ 2052mp/ ...

Dumbrăvioara

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.900 €
/ lună
59 €
11.97 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

370.474 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 26112 mp intre Selg ...

Ernei

La ~5km distanță

26.112 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ernei, Mures 500 mp

Ernei

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

31.900 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ogra, judetul Mures ...

Gornești

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.260 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de 630 mp de inchiriat, cu 2000 mp platfor ...

Gornești

La ~5km distanță

630 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Peris - Spatiu industrial + hala + parcare

Gornești

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

64.000 €
/ lună 57.66 € / mp / lună

Teren 1110 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~5km distanță

1.110 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 66.94 € / mp / lună

Teren 732 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~5km distanță

732 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.102 €
/ lună 1.62 € / mp / lună

Hala de 630 mp, cu 2000 mp platforma de beton, ...

Periș

La ~5km distanță

1E
Agenție

6 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Peris - Spatiu industrial + hala + parcare

Periș

La ~5km distanță

2.000 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.500 €
/ lună 23.52 € / mp / lună

Teren intravilan Sacareni

Săcăreni

La ~5km distanță

829 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

1.105 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza imobil in Sangeorgiu de M ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

310 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Sangeorgiu de Mur ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Agenție

5 luni în urmă
5

450 €
/ lună

Apartament 2 camere – bloc nou – mobilat și uti ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună

Casa individuala, 175mp, 4 camere, zona strazii ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
175 mp
450 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

450 €
/ lună

De inchiriat ap cu 2 cam et 1 in Sangeorgiu de ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

5 luni în urmă
4

80.000 €
/ lună 78.43 € / mp / lună

Teren 1 020 Mp Intravilan, de Vanzre, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 2.83 € / mp / lună

Spatii de depozitare si servise la parter,106 m ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

106 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
11

1.800 €
/ lună

Casa Superba de Inchiriat Mobilata Lux in Sange ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

8 camere
450 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

690 €
/ lună

Ap. 4 cam. pe doua nivele , Sg. de Mures -10 mi ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 2 / 3
2023
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala Industriala dotata la standarde europene

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4 362 Mp Intravilan de Vanzare, Str Capri ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

4.362 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

79.560 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren de vanzare 1224 mp, zona Sg. de Mures

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.224 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare zona ideala, 50 arii, utilitat ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.077 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Tudor - Inchiriere apartament 2 camere - Str. T ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
1987
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 350 €
Agenție

1 lună în urmă
6

126.000 €
/ lună 78.75 € / mp / lună

Teren 1 600 Mp Amenajat Pavaj De Vanzare, Str M ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună
1.500 €

Casă familială sau locuință de serviciu

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
987 mp teren