Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

3 zile în urmă
5

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 180mp de inchiriat

Recea

180 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Spațiu industrial Brutarie de închiriat în Rece ...

Recea

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

39 €
/ lună

Camere de inchiriat!

Recea

3 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat Str. Daliei comp ...

Recea

2 camere
53 mp
2024
4E
Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament !!!Branduselor!!

Recea

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
3

57.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren intravilan | 30 ari | investitie ideala | ...

Recea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

175.500 €
/ lună 2,700.00 € / mp / lună

Teren intravilan Recea

Recea

65 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Cazam grupuri muncitori

Recea

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Margeanului, spatiu birouri, 150mp

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

200 €
/ lună 20 € / mp / lună

ZONA MARGEANULUI clădire birouri, finisat& ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

10 mp
1998
1E
Agenție

1 lună în urmă
12

1.000 €
/ lună

Hală / spațiu comercial de închi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 34mp de inchiriat in zona D ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

34 mp utili
1980
Agenție

3 zile în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez / vand garsoniera Str. Motorului

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
1975
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

250 €
/ lună

Chirie 2 camere decomandat Decebal

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

226 €
/ lună

Dau in chirie pe termen lung garsoniera Motorul ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Agenție

9 luni în urmă
20

2.025 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE 260mp si parte birouri 150mp fi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

2E
Agenție

9 luni în urmă
17

1.844 €
/ lună
1.524 €
1.60 € / mp / lună

Zona Margeanului HALA industriala +birouri +dep ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

1E
Agenție

5 luni în urmă
3

1.201 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Hala de inchiriat-zona Margeanului

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
223,6 mp
Etaj 1 / 1
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

177 €
/ lună

Inchiriez 1 camera la casa in Baia Mare 900 lei ...

Săsar

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 56.45 € / mp / lună

Teren de vanzare Sasar 620 mp + cota drum servi ...

Săsar

La ~5km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament modern 2 camere, bloc nou

Săsar

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună 96.15 € / mp / lună

Teren 13 ari cu fundatie si proiect de casa, ut ...

Săsar

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

63.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare Mocira, jud. Maramures 18 ari

Mocira

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de 180mp de inchiriat

Mocira

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

117.500 €
/ lună 59.95 € / mp / lună

Teren in Mocira ideal investitie pt dezvoltare ...

Mocira

La ~5km distanță

1.960 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

785 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Vand teren Mocira

Mocira

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

B-dul Decebal,2 camere decomanda in t,balcon in ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 8
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

242 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

800 €
/ lună
650 €

Apartament 2 camere, 65 mp, zona Decebal

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 5
2024
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Central | Complet mobilat ș ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Parter