Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

186 €
/ lună 8.86 € / mp / lună

Spațiu depozitare/industrial/garaj

Periferie, Baia Mare

Agenție

8 luni în urmă
6

728 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spațiu de închiriat pt sala dansuri, gimnastica ...

Periferie, Baia Mare

Agenție

8 luni în urmă
8

2.503 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Hala industriala 550mp + 450 mp curte de închir ...

Periferie, Baia Mare

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Penthouse de inchiriat langa Marul de Aur

Periferie, Baia Mare

3 camere
100 mp
Etaj 4 / 4
2000

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat cu 3 camere

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament centru 2 camere Unirii 6 Bizo

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

360.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren pe strada Paltini?ului ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

45 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
7

786 €
/ lună
650 €
9.83 € / mp / lună

SPATIU BIROURI zona Centrala finisat la cheie 8 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp
2008
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 786 € și 787 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,zona cu poten?ial/energie verde/alte vari ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Casa Crisan

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

220 €
/ lună

jurj Nasti

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
5.000 mp
Parter
1997
Agenție

6 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Chirie apatament 2 camere central

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Zona Centrala Ofer spre Inchiriere Ap.2 Camere

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
1990
Agenție

7 luni în urmă
21

700 €
/ lună

ZONA PARC casa P+1 nemobilata , an 2005!

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
150 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

7 luni în urmă
8

399 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere pe Bilascu,mobila ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Etaj 4
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 399 € și 420 €
Agenție

9 luni în urmă
13

890 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

270 €
/ lună

ZONA HORTENSIEI apartament 1 camera, etaj2/2 mo ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 2
1978
Agenție

8 luni în urmă
23

280 €
/ lună

Transilvaniei, apartament cu 2 camere de inchir ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter / 4
1980
Agenție

9 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Bd. Independentei, garsoniera spatioasa, mobila ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Parter
2024
Agenție

2 luni în urmă
8

220 €
/ lună

Central, dau in chirie garsoniera mobilata

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
13

450 €
/ lună
530 €

Inchiriere- Apartament cu 2 camere, mobilat si ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună
900 €
8.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu modern 100 mp ultra ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

390 €
/ lună

Inchiriere - Apartament cu 2 camere, etaj 4 din ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
7

76.000 €
/ lună

Apartament 2 camere - str. G. Cosbuc, Scoala N. ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
7

230 €
/ lună

Apartament 1 camera Motorului

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

5 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Prima inchiriere, apartament 2 camere, 76 mpc, ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Str. Anton Pann - Penthouse de inchiriat

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial st culturi 4/ 24 pre ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili