Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

23.500 €
/ lună 29.38 € / mp / lună
24.000 €

Vand Teren 800 mp Victoria intravilan

Victoria

800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de inchiriat Iasi

Popricani

La ~5km distanță

725 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere Royal ...

Popricani

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

60.900 €
/ lună 23.42 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Popricani

La ~5km distanță

2.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Popricani, Iasi.

Popricani

La ~5km distanță

2.469 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

68.000 €
/ lună 8.61 € / mp / lună

Teren 7900 mp Popricani,desch.30 ml

Popricani

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

97.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 3000 mp intravilan Popricani ptr.Hala

Popricani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

31.625 €
/ lună 55 € / mp / lună

Parcele teren pentru casa Dorobant

Dorobanț

La ~5km distanță

575 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Parcele teren pentru casa Dorobant

Dorobanț

La ~5km distanță

575 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

63.800 €
/ lună 53.17 € / mp / lună

Dorobant - Aroneanu, teren intravilan pentru co ...

Dorobanț

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Dorobant intravilan

Dorobanț

La ~5km distanță

1 camere
1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Dorobant, parcele teren intravilan,

Dorobanț

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

vanzare teren intravilan Dorobant, Aroneanu,PUZ ...

Dorobanț

La ~5km distanță

46.020 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Loturi de teren Aroneanu sat Dorobant

Dorobanț

La ~5km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

400 €
/ lună

~Persoana fizica~ Inchiriez apartament cu 3 cam ...

Dorobanț

La ~5km distanță

3 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere .Iasi.

Dorobanț

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 8 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 66.92 € / mp / lună

Teren intravilan Dorobant

Dorobanț

La ~5km distanță

1.046 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

71.000 €
/ lună 58.58 € / mp / lună

Teren Dorobant 1212mp

Dorobanț

La ~5km distanță

1.212 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

6.402 €
/ lună 1.41 € / mp / lună

Teren intravilan cota parte 1/5, sat Gradinari, ...

Grădinari

La ~5km distanță

4.548 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 2 camere+parcare Tatarasi - Penta Re ...

Grădinari

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

69 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Intravilan Iasi Aeroport Tatarasi Aviatie Valea ...

Grădinari

La ~5km distanță

509 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

16.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Moimești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

270 €
/ lună

Apartament de inchiriat Popricani

Moimești

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
4

22.500 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Teren intravilan I Vanatori I 600 mp I Comision ...

Vânători

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

73.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.460 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

256.000 €
/ lună 134.74 € / mp / lună

Teren 1900 mp in Sens Giratoriu DN24C Vanatori ...

Vânători

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

56.000 €
/ lună 44.80 € / mp / lună

Teren de vanzare Vanatori-Vulturi

Vânători

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

75.000 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Teren 3550mp, 10km de Iasi, casa

Vulturi

La ~5km distanță

3.550 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

143.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 2 600 mp intravilan | Rond Vanatori-Iasi

Vânători

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Loc de Casa Baltati

Sârca

La ~5km distanță

4.100 mp teren