Proprietăți unice: 59
Proprietari: 22
Agenție

1 săptămână în urmă
12

350 €
/ lună

💎 Apartament Modern | Vișoianu (L ...

Lunca Cetățuii

2 camere
45 mp
Etaj 5
2023
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

550 €
/ lună

DE INCHIRIAT: Casa plan parter in stil meditera ...

Lunca Cetățuii

3 camere
78 mp
300 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat Stejarilor Res ...

Lunca Cetățuii

1 camere
28 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

2.418 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial zona Visoianu

Lunca Cetățuii

403 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament 1 camera, parter, Stejarilor Residen ...

Lunca Cetățuii

1 camere
33 mp
Parter / 4
2022
Agenție

5 zile în urmă
4

300 €
/ lună

Apartament cu o camera, decomandat, parcare, Vi ...

Lunca Cetățuii

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

307 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera Visoianu

Lunca Cetățuii

1 camere
34 mp
Etaj 4 / 11
11E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Lunca Cetățuii

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

350 €
/ lună

Persoana fizica, inchiriez apartament cu 2 came ...

Lunca Cetățuii

2 camere
44 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

1.080 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial 90mp, 2 grupuri sanitare 6 inc ...

Lunca Cetățuii

90 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Inchiriere Apartament cu 2 camere Cartier Visoi ...

Lunca Cetățuii

2 camere
3 mp
Etaj 6
2020
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

270 €
/ lună

COMISION 0%, Apartament 1 cameră– 33 mp – Lunca ...

Lunca Cetățuii

1 camere
32,74 mp
Etaj 2
2018
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

200 €
/ lună

Apartament 1 camera inchiriere Lunca Cetatuii, ...

Lunca Cetățuii

1 camere
30 mp
Etaj 1
2025
Agenție

6 luni în urmă
5

280 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 1 camera - Lunca Cetat ...

Lunca Cetățuii

1 camere
28 mp
Etaj 1 / 1
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

300 €
/ lună

CUG Cartierul Visoianu apartament 2 camere 45 m ...

Lunca Cetățuii

2 camere
45 mp
Etaj 9
2022 (Finalizată)
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.200 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, afacere in lunca ce ...

Lunca Cetățuii

1.700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere

Lunca Cetățuii

2 camere
45 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat- Cartier ...

Lunca Cetățuii

2 camere
45 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

320 €
/ lună

Apartament cu 1 camera de inchiriat Visoianu

Lunca Cetățuii

1 camere
35 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

apartament cartierul Visoianu

Lunca Cetățuii

2 camere
45 mp
Parter
2026
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan sat Horpaz 1000mp

Lunca Cetățuii

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

280 €
/ lună

INCHIRIERE 1 camera Cartier Editurii Lunca Ceta ...

Lunca Cetățuii

2 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat Lunca Cetatuii

Lunca Cetățuii

2 camere
52 mp
Etaj 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

23.300 €
/ lună 50 € / mp / lună

Comision 0% Teren intravilan 466 mp, Lunca Ceta ...

Lunca Cetățuii

466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

285 €
/ lună

Apartament cu o camera de inchiriat

Lunca Cetățuii

1 camere
Agenție

1 lună în urmă
19

450 €
/ lună

APARTAMENT VISOIANU 130 MP spre inchiriere!

Lunca Cetățuii

3 camere
130 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Ciurbesti langa Sos de Centura, ...

Lunca Cetățuii

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

330 €
/ lună

Etaj 1 - Lunca Cetatuii Astoria, 1 camere decom ...

Lunca Cetățuii

1 camere
32 mp
Etaj 1
2019
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament cu doua camere, parcare, Visoianu

Lunca Cetățuii

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 1 camera, etaj inter ...

Lunca Cetățuii

1 camere
40 mp
Etaj 3