Proprietăți unice: 45
Proprietari: 8
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

430 €
/ lună

Apartament 2 camere NOU, mobilat, utilat, et. 1 ...

Valea Adâncă, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 1
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, semidecoman ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
60 mp
Etaj 2
2015
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

380 €
/ lună

2 camere | Petfriendly | Zona Valea Adanca

Valea Adâncă, Iași

2 camere
47 mp
Etaj 1
2019

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
9

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu birou/comercial de inchiriat Valea Adanc ...

Valea Adâncă, Iași

65 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

336 €
/ lună

Apartament 1 camera

Valea Adâncă, Iași

1 camere
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 m.p., de vanzare, Valea A ...

Valea Adâncă, Iași

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

440 €
/ lună

Apartament 3 Camere CUG - 440 euro

Valea Adâncă, Iași

3 camere
65 mp
Etaj 2
2020
Agenție

1 lună în urmă

800 €
/ lună
740 €

Vila 4 camere Valea Adanca -800 EURO

Valea Adâncă, Iași

4 camere
320 mp
320 mp teren
2020
Agenție

1 lună în urmă
15

350 €
/ lună

Apartament 2 camere spațios – 60 mp ...

Valea Adâncă, Iași

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 3
2015
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

2 luni în urmă
13

730 €
/ lună

Vila 4 camere Valea Adanca - 730 euro

Valea Adâncă, Iași

4 camere
140 mp
300 mp teren
2019
Agenție

3 luni în urmă
5

700 €
/ lună
550 €

Casa , 5 camere , zona Valea Adanca

Valea Adâncă, Iași

5 camere
110 mp
100 mp teren
2000
Agenție

3 luni în urmă
13

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat- Valea Adanca - Str Bazei 1 ...

Valea Adâncă, Iași

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 3 camere PENTHOUSE, LOC PARCARE , z ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
60 mp
Etaj 3
2013
Agenție

7 luni în urmă
6

340 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, LOC PARCARE INCLUS, PET ...

Valea Adâncă, Iași

2 camere
46 mp
Etaj 3 / 4
2016
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 340 € și 370 €
Agenție

8 luni în urmă
9

530 €
/ lună

Apartament cu 3 camere-LOC DE PARCARE INCLUS, z ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
60 mp
Parter
2015
Agenție

11 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament 2 Camere Valea Adanca - 380 euro

Valea Adâncă, Iași

2 camere
40 mp
Etaj 8
2022
Agenție

Mai mult de un an
17

800 €
/ lună

Casa moderna in Valea Adanca, P+E, parcare in c ...

Valea Adâncă, Iași

4 camere
115 mp
100 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună
400 €

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Valea Adanca

Valea Adâncă, Iași

3 camere
65 mp
Etaj 3
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament 3 cam complet utilat-mobilat Nicol R ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
67 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
/ lună 140 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Adanca la 200 m de Mega ...

Valea Adâncă, Iași

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

2.000 €
/ lună

Casa spatioasa pe malul lacului Ezareni zona Va ...

Valea Adâncă, Iași

400 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Valea Adanca

Valea Adâncă, Iași

3 camere
65 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

64.500 €
/ lună 129 € / mp / lună

Teren Valea Adanca 500mp !! Autorizatie !! Util ...

Valea Adâncă, Iași

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

730 €
/ lună

Casa de inchiriat / vanzare

Valea Adâncă, Iași

2 camere
90 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

500 €
/ lună

Apartament 3 cam. Valea Adanca | Nicol Residenc ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
72 mp
Etaj 1
3E
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriere apartam. 2 cam. dec. V. Adanca, inte ...

Valea Adâncă, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
2020
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat Valea Adanca- Intersect ...

Valea Adâncă, Iași

1 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
9

800 €
/ lună

Vila 4 camere Valea Adanca -740 EURO

Valea Adâncă, Iași

4 camere
320 mp
320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

390 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Nicole Residence ...

Valea Adâncă, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 2
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

420 €
/ lună

Inchirere-Apartament 2 camere-Panoramic

Valea Adâncă, Iași

2 camere
52 mp
Parter
4E