Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

500 €
/ lună

Inchiriez ap.2cam.

Smârdan, Iași

2 camere
56 mp
Etaj 1
2018
Agenție

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună

PALAS | Apartament 2 camere | Parcare Inclus&#2 ...

Smârdan, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 2
2022
Agenție

1 lună în urmă
8

470 €
/ lună

Prima Chirie 30Apr! Ap 1 Cam Dec in zona Centra ...

Smârdan, Iași

1 camere
35 mp
2025
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 470 € și 500 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

400 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial, Smardan, 41mp Strada Smardan, ...

Smârdan, Iași

41 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatii medicale, cafenea, intre Iulius si Palas ...

Smârdan, Iași

100 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
7

13.156 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu clinica central 572 mp , Ropharma

Smârdan, Iași

572 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 150 mp - Centru - Palas

Central, Iași

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Panoramic Resi ...

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
3E
Agenție

8 luni în urmă
8

280 €
/ lună

Apartament 1 camera Poitiers - Hlincea, incalzi ...

Central, Iași

La ~5km distanță

1 camere
35 mp

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

350 €
/ lună

Inchiriez Ap 1 camera (zona poiters)

Central, Iași

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 4 / 6
6E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

375 €
/ lună

INCHIRIEZ apartament 2 camere SD in Dispecer

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camera, zona Podu Rosu, ...

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
Agenție

Ieri
10

450 €
/ lună

2 Camere | Pet Friendly | Parcare subterana

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 5 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gradina Botanica iasi

Central, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

300 €
/ lună

Inchirieri apartament

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
70
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera Q Residence IASI

Central, Iași

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

390 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere Tatara?i

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 5
2011
Agenție

2 zile în urmă
1

600 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere Conest Tudor

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
73 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 100 mp - Central

Central, Iași

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

11 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri. 124Mp. Podu de piatra. Panor ...

Central, Iași

La ~5km distanță

124 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 2000mp TomestiVladiceni

Central, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

400 €
/ lună

Apartment 2 cam is the

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
17

450 €
/ lună

Apartament 2 camere open-space Centru Palas Mal ...

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
2016
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

228 €
/ lună

Inchiriez camera langa Kaufland Nicolina

Central, Iași

La ~5km distanță

Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

348 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera Poitiers Tower ...

Central, Iași

La ~5km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

395 €
/ lună

1 camera Palas Lazar Residence proprietar

Central, Iași

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 395 € și 400 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

850 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Persoana Fizica - Spatiu central Iasi, langa Pa ...

Central, Iași

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

480 €
/ lună

Persoana fizica-Inchiriez apartament 2 camere Z ...

Central, Iași

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Iași

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

500 €
/ lună

Inchiriez apartament Central Iasicon

Central, Iași

La ~5km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 1
2012