Proprietăți unice: 308
Proprietari: 28
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, decomandat, zona Podu R ...

Podu Roș, Iași

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, PET FRIENDLY, zona Podu ...

Podu Roș, Iași

2 camere
33 mp
Etaj 5 / 5
2000
Agenție

Mai mult de un an
12

500 €
/ lună

Etaj intermediar! Apartament 3 camere, Podu Ros ...

Podu Roș, Iași

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 8
1974

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

300 €
/ lună

Apartament cu 1 camera, etajul 1/10, zona Podu ...

Podu Roș, Iași

1 camere
26 mp
Etaj 1 / 10
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

450 €
/ lună

Apartament cu 1 camera, decomandat, zona Podu R ...

Podu Roș, Iași

1 camere
38 mp
Etaj 2 / 9
2020
Agenție

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, etajul 3/4, zona Podu R ...

Podu Roș, Iași

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, zona Podu Ros

Podu Roș, Iași

3 camere
55 mp
Etaj 4
1976
Agenție

Mai mult de un an
11

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

2 camere
300 mp
Etaj 8
2010
Agenție

Mai mult de un an
12

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

2 camere
600 mp
Etaj 2
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

475 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, etajul 3/4, zona Podu R ...

Podu Roș, Iași

2 camere
52 mp
Etaj 3
1978
Agenție

Mai mult de un an
13

4.246 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Semicentral - spatiu de birouri complet amenaja ...

Podu Roș, Iași

5 camere
477 mp
Etaj 4 / 4
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună

Garsoniera, etajul 6/10, zona Podu Ros

Podu Roș, Iași

1 camere
24 mp
Etaj 6 / 10
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, etajul 3/10, zona Podu ...

Podu Roș, Iași

2 camere
37 mp
Etaj 3 / 10
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

290 €
/ lună

Garsoniera, etajul 3/4, zona Podu Ros

Podu Roș, Iași

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, etajul 1/4, zona Podu R ...

Podu Roș, Iași

2 camere
47 mp
Etaj 1 / 4
1978
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE PODU ROS, ETAJUL 2 DIN 4, M ...

Podu Roș, Iași

3 camere
64 mp
Etaj 2
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 550 €
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri Podu Ros, 46mp, CT, AC, PARCA ...

Podu Roș, Iași

46 mp
2020
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

7.520 €
/ lună 19.04 € / mp / lună

Semicentral - Podu Ros, spatiu comercial Parter ...

Podu Roș, Iași

395,76 mp utili
445 mp teren
1E
2003
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

PALAS - Podu Ros apart 2 camere renovat , impe ...

Podu Roș, Iași

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.843 €
/ lună
2.350 €
7.90 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 235 mp - Podu Ros

Podu Roș, Iași

360 mp
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat | Zona Centrala ...

Podu Roș, Iași

2 camere
55 mp
1978
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

120 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Podu Ros, Iasi ...

Podu Roș, Iași

2 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
10

360 €
/ lună

Apart 2 camere + loc parcare, bloc nou, Valea L ...

Podu Roș, Iași

2 camere
51 mp
2025
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, Bloc Nou, Copou - Garden R ...

Podu Roș, Iași

2 camere
50 mp
2025
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere SD, 51 mp, Podu Ros, apr ...

Podu Roș, Iași

2 camere
51 mp
1967
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

250 €
/ lună

Camera de camin zona Kaufland-Nicolina, etaj 2, ...

Podu Roș, Iași

1 camere
17 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

490 €
/ lună

Persoana Fizica Inchiriez apartament 2c, Podu R ...

Podu Roș, Iași

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

259 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Podu Ros 10 min de Palas C ...

Podu Roș, Iași

1 camere
20 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

280 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Podu-Ros

Podu Roș, Iași

22 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
16

600 €
/ lună

Apartament 4 camere D, 110 mp, zona Tg. Cucu

Podu Roș, Iași

4 camere
110 mp
1988