Proprietăți unice: 36
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
10

750 €
/ lună

3 Camere Centru - Palas

Centru Civic, Iași

3 camere
65 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, decomandat, ...

Centru Civic, Iași

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 8
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament 2camere - zona Centru Civic - Hala C ...

Centru Civic, Iași

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 8
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
12

450 €
/ lună
350 €

Apartament 1 camera de inchiriat in vila, zona ...

Centru Civic, Iași

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 1
1965
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament cu o cameră Centru Civic

Centru Civic, Iași

1 camere
45 mp
Parter / 10
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
13

800 €
/ lună

Apartament 3 camere Centru , 98 metri, etaj 3 C ...

Centru Civic, Iași

3 camere
98 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.008 €
/ lună 28 € / mp / lună

Spatiu comercial Cuza Voda - coffee to-go, barb ...

Centru Civic, Iași

36 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

963 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat Centru T ...

Centru Civic, Iași

107 mp
2006
2E
Agenție

1 lună în urmă
9

1.070 €
/ lună 9.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri , Ultracentral Tg Cucu 1 ...

Centru Civic, Iași

113 mp
2006
2E
Agenție

2 luni în urmă
20

8.712 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu birou premium, 484mp, centru, zona Palas

Centru Civic, Iași

484 mp utili
2021
Agenție

2 luni în urmă
20

2.457 €
/ lună 21 € / mp / lună

Spatiu birouri premium, 117mp, centru, zona Pal ...

Centru Civic, Iași

117 mp utili
2021
Agenție

2 luni în urmă
8

601 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Spațiu Ideal pentru Birou - 38 mp - Judec& ...

Centru Civic, Iași

38 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
8

601 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Spațiu Ideal pentru Birou - 38 mp - Judec& ...

Centru Civic, Iași

38 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
14

950 €
/ lună

Apartament de inchiriat in vila 5 camere Iasi z ...

Centru Civic, Iași

4 camere
130 mp
Etaj 1
1993
Agenție

2 luni în urmă
27

910 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu profesional de inchiriat la casa-Iasi zo ...

Centru Civic, Iași

130 mp utili
2E
2020
Agenție

5 luni în urmă
1

2.852 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT-CENTRUL CIVIC-184 MP

Centru Civic, Iași

184 mp utili
9E
Agenție

5 luni în urmă
9

340 €
/ lună 13.60 € / mp / lună

Ultracentral - Tg Cucu Spațiu birou 20 mp ...

Centru Civic, Iași

25 mp
1980
5E
Agenție

6 luni în urmă
10

600 €
/ lună

Tg Cucu Tribunal apartament 3 camere decomandat ...

Centru Civic, Iași

3 camere
70 mp
Etaj 4
1990
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

6 luni în urmă
5

471 €
/ lună
390 €
18.12 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 12 mp - 80 mp - st ...

Centru Civic, Iași

26 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Garsoniera vis a vis de Hala Centrala

Centru Civic, Iași

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 10
10E
Agenție

7 luni în urmă
13

480 €
/ lună

Palas-Hotel International, apartament mobilat s ...

Centru Civic, Iași

2 camere
58 mp
Parter
2010
Agenție

8 luni în urmă
9

550 €
/ lună

ap 3 cam | Palas Mall | etaj 1

Centru Civic, Iași

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

7.980 €
/ lună 2.00 € / mp / lună

MCM Center

Centru Civic, Iași

4.000 mp
2017
2E
Agenție

9 luni în urmă
5

4.731 €
/ lună
3.910 €
10.28 € / mp / lună

Spatiu comercial - D+P - 460 mp - Centru Civic

Centru Civic, Iași

460 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

600 €
/ lună

Apartament cu 2 camere Centru Civic

Centru Civic, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

10 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Centru-Piata Unirii, apartament de inchiriat 2 ...

Centru Civic, Iași

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 1
1965
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.547 €
/ lună
13.090 €
14.52 € / mp / lună

Supercentral- cladire birouri-activitate medica ...

Centru Civic, Iași

933 mp utili
450 mp teren
2E
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

300 €
/ lună

Apartament cu 1 camera, decomandat, zona Centru ...

Centru Civic, Iași

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 1
2005
Agenție

Mai mult de un an
8

3.600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 300 mp - Centru Ci ...

Centru Civic, Iași

300 mp
8E
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună

Apartament 1 camera situat la Pallas Moll

Centru Civic, Iași

1 camere
40 mp
Parter / 10
2020