Proprietăți unice: 32
Proprietari: 5
Agenție

4 zile în urmă
6

42.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 427 mp - Breazu , Iasi

Breazu

427 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

150.000 €
/ lună 120.48 € / mp / lună

Teren 1245 mp, la strada, Rediu

Breazu

1.245 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

111.500 €
/ lună 50.11 € / mp / lună

Teren Breazu - 2225mp - Posibilitate dezmembrar ...

Breazu

2.225 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

27.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren Breazu - 500mp

Breazu

500 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

99.680 €
/ lună 80 € / mp / lună

Rediu TEREN 1246mp cu dubla deschidere si utili ...

Breazu

1.246 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Ap 2 camere, Rediu, bloc nou

Breazu

2 camere
45 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

9 Loturi de teren intravilan - Breazu , Iasi

Breazu

7.350 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

17.000 €
/ lună 37.78 € / mp / lună

Teren 450 mp Breazu, cu dubla deschidere, PUZ i ...

Breazu

450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

270.000 €
/ lună 35.29 € / mp / lună

Teren 7700 mp Breazu, cu dubla deschidere

Breazu

7.650 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 4 Camere Copou

Breazu

4 camere
120 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

92.800 €
/ lună 87.55 € / mp / lună

Teren intravilan 1060 mp Breazu, aproape de cen ...

Breazu

1.060 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 107.72 € / mp / lună

Teren intravilan 557 mp - Breazu , Iasi

Breazu

557 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

110.000 €
/ lună 85.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1284 mp - Rediu , Iasi

Breazu

1.284 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

90 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Breazu

7.350 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

49.500 €
/ lună 96.68 € / mp / lună

Teren intravilan Breazu - Iasi, vis-a vis de Pa ...

Breazu

512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

670 €
/ lună

Spre inchiriere apartament cu 2 camere open-spa ...

Breazu

2 camere
64 mp
11E
Agenție

1 lună în urmă
11

575 €
/ lună

Spre inchiriere, apartament cu 2 camere - Royal ...

Breazu

2 camere
63 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
3

900 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de inchiriat , complex Royal Town, Al. M. ...

Breazu

45 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

98.000 €
/ lună 74.92 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Rediu

Breazu

1.308 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

52.500 €
/ lună 85.09 € / mp / lună

Teren vanzare Breazu

Breazu

617 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
2

59.300 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan Breazu, vis-a-vis de Ferma, su ...

Breazu

593 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

440.000 €
/ lună 102.33 € / mp / lună

Teren 4300 mp Breazu Rediu,asfalt 46 ml deschid ...

Breazu

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

52.500 €
/ lună 85.09 € / mp / lună

Teren intravilan Breazu

Breazu

617 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

36.500 €
/ lună 62.93 € / mp / lună

Teren 582 mp Breazu, Rediu

Breazu

580 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

750 €
/ lună

BLITZ Apartament 3 camere la parter de vila | I ...

Breazu

3 camere
75 mp
Agenție

7 luni în urmă
5

42.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Breazu

427 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

500 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere open-space ...

Breazu

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

10 luni în urmă
15

900 €
/ lună

Casa cartier rezidential privat, cu 3 camere si ...

Breazu

3 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Breazu-Tautesti

Breazu

7.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

1.400 €
/ lună

Casa de inchiriat 4 camere , Breazu, Padurea Ma ...

Breazu

4 camere
120 mp