Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 4
Agenție

Ieri
2

450 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu comercial Tandarei de inchiriat

Central, Țăndărei

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, renovat, Tandarei centr ...

Central, Țăndărei

62 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

199.000 €
/ lună 24.88 € / mp / lună

Teren intravilan 8000 mp

Central, Țăndărei

8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

285.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Vand hala + birouri

Central, Țăndărei

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 66000 mp in Tandarei Ialomita ...

Central, Țăndărei

24.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Țăndărei

95 mp utili
95 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Săveni

La ~5km distanță

1.710 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

460.951 €
/ lună
471.542 €
0.72 € / mp / lună

Terenuri extravilane Suditi jud Ialomita

Sudiți

La ~10km distanță

637.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună

Inchiriez casa 2 camere

Movila

La ~10km distanță

2 camere
1.100 mp
1.000 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
4

360 €
/ lună

Spatiu birouri Mihalache -Turda in imobil mixt, ...

Bucu

La ~15km distanță

1 camere
30 mp
33 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

177 €
/ lună

Inchiriez casa batraneasca

Bucu

La ~15km distanță

2 camere
90 mp
90 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.180 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren arabil (13800 mp) situat la 350 de metri ...

Dumitrești

La ~15km distanță

13.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

7.500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Vand 3 ha teren arabil Ialomi?a

Vlădeni

La ~20km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat

Victoria

La ~20km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Inchiriere hale

Scânteia

La ~20km distanță

1.300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

420 €
/ lună

inchiriez apartament 3 camere

Cosâmbești

La ~20km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan/7 loturi de casa

Cosâmbești

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

spatiu comercial de vanzare

Hârșova

La ~20km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

85.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
/ lună 49.38 € / mp / lună

Teren intravilan 400 mp pretabil garaje, parcar ...

Hârșova

La ~20km distanță

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale Productie/Depozitare de inchiriat pentru d ...

Hârșova

La ~20km distanță

1 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

950.000 €
/ lună 33.93 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~20km distanță

28.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

450 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere Podu de fier

Perișoru

La ~25km distanță

2 camere
56 mp
56 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bora

La ~25km distanță

1.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

393 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez platforma betonata+pietruita zona Com ...

Central, Slobozia

La ~25km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

750 €
/ lună

Inchiriez apartament & garsoniera

Central, Slobozia

La ~25km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 2 / 9
1975
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

295 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere

Central, Slobozia

La ~25km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

307 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu comercial central VAD

Central, Slobozia

La ~25km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

256 €
/ lună

inchiriez garsoniera 1350 ron

Central, Slobozia

La ~25km distanță

1 camere
38 mp
Demisol
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

700 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slobozia

La ~25km distanță

32 mp utili