Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

471.542 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Terenuri extravilane Suditi jud Ialomita

Sudiți

637.257 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Săveni

La ~5km distanță

1.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună

Inchiriez casa 2 camere

Movila

La ~10km distanță

2 camere
1.100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

177 €
/ lună

Inchiriez casa batraneasca

Bucu

La ~10km distanță

2 camere
90 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

177 €
/ lună

Inchiriez casa batraneasca

Bucu

La ~10km distanță

2 camere
90 mp
90 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

360 €
/ lună

Spatiu birouri Mihalache -Turda in imobil mixt, ...

Bucu

La ~10km distanță

1 camere
30 mp
33 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Țăndărei

La ~10km distanță

95 mp utili
95 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

353 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere

Central, Țăndărei

La ~10km distanță

3 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

285.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Vand hala + birouri

Central, Țăndărei

La ~10km distanță

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 66000 mp in Tandarei Ialomita ...

Central, Țăndărei

La ~10km distanță

24.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

199.000 €
/ lună 24.88 € / mp / lună
185.000 €

Teren intravilan 8000 mp

Central, Țăndărei

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, renovat, Tandarei centr ...

Central, Țăndărei

La ~10km distanță

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan/7 loturi de casa

Cosâmbești

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

420 €
/ lună

inchiriez apartament 3 camere

Cosâmbești

La ~15km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 1.39 € / mp / lună

Vand teren agricol 9 ha Jud. Calarasi, Perisoru

Perișoru

La ~15km distanță

90.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

450 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere Podu de fier

Perișoru

La ~15km distanță

2 camere
56 mp
56 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.180 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren arabil (13800 mp) situat la 350 de metri ...

Dumitrești

La ~15km distanță

13.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

83.999 €
/ lună 16.80 € / mp / lună
100.000 €

Teren intravilan 5.000 m2 cu 40 m deschidere la ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

192 €
/ lună

Garsoniera la casa

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1 camere
40 mp
Parter
2000
Agenție

9 luni în urmă
1

700 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Spatiu comercial Slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

393 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez platforma betonata+pietruita zona Com ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

750 €
/ lună

Inchiriez apartament & garsoniera

Central, Slobozia

La ~20km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 2 / 9
1975
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

45.000 €
/ lună 1,125.00 € / mp / lună

spa?iul comercial

Central, Slobozia

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

325 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu comercial central VAD

Central, Slobozia

La ~20km distanță

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

600 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, birou, magazin Slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

700 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slobozia

La ~20km distanță

32 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

373 €
/ lună

inchiriez apartament 3 camere

Central, Slobozia

La ~20km distanță

3 camere
81 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

295 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere

Central, Slobozia

La ~20km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

5 luni în urmă
8

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu comercial Slobozia langa Profi

Ultracentral, Slobozia

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

256 €
/ lună

inchiriez garsoniera 1350 ron

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1 camere
38 mp
Demisol
1980