Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

286 €
/ lună

Casa de inchiriat

Gârbovi

4 camere
1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

294 €
/ lună

Casa de inchiriat

Gârbovi

4 camere
1.400 mp
1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren agricol 1ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11.500 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Teren intravilan 1649 m2

Grindu

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
13

155.000 €
/ lună 75.17 € / mp / lună

De Vanzare Teren 2000 Mp - Cosereni( Il )

Manasia

La ~10km distanță

2.062 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren casa Manasia DN2A | Loturi 380-560 mp | U ...

Manasia

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

3.700 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez teren 5,2 Ha pe E85 Bucuresti Buzau l ...

Căldărușeanca

La ~10km distanță

52.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70 mp de inchiriat | Vad excel ...

Urziceni

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

3.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare Urziceni - 970 mp

Vest, Urziceni

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

41.986 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Urziceni

La ~15km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Urziceni - Pentru casa, Intravilan,construibil ...

Urziceni

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren 4000 mp situat langa bcr

Sud, Urziceni

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

233 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Urziceni

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Urziceni

La ~15km distanță

3.357 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
5 € / mp / lună

Spațiu comercial/industrial de închiriat – 2.20 ...

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2.200 mp utili
5.000 mp teren
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

450.000 €
/ lună 454.55 € / mp / lună

Inchiriez ,vand spatiu comercial -productie

Urziceni

La ~15km distanță

990 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

787 €
/ lună
651 €
13.57 € / mp / lună

Spațiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Central, Urziceni

La ~15km distanță

58 mp utili
1E
2018
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De închiriat pe termen lung

Glodeanu Sărat

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Ieri
7

410 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Sfântu Gheorghe

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună
7.000 €
0 € / mp / lună

Teren intravilan 1513 mp jud Buzau com Bradeanu ...

Mitropolia

La ~20km distanță

1.450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

8.000 €
/ lună
12.000 €
3.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună 15.66 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

La ~20km distanță

2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Coșereni

La ~20km distanță

90.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună 5.41 € / mp / lună

UNITATE DE ABATORIZARE ȘI TRANȘARE DE ...

Coșereni

La ~20km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

34 €
/ lună

Cazare Boldesti Scaeni

Boldești

La ~20km distanță

3 camere
70 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren

Boldești

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

600 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Boldesti-Scaeni

Boldești

La ~20km distanță

4.700 mp teren