Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Cucuiș

6.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

75.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN generos + 2 hale metalice

Beriu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

199 €
/ lună 3.69 € / mp / lună

Inchiriez cladire garaj Orastie

Orăștie

La ~10km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

220 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala spatiu depozitare garaj

Central, Orăștie

La ~10km distanță

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Orăștie

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand parcela teren intravilan

Orăștie

La ~10km distanță

447 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

95.000 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Teren intravilan 7362 mp, Oportunitate de inves ...

Central, Orăștie

La ~10km distanță

7.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 22800 mp - Orastie

Central, Orăștie

La ~10km distanță

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

245 €
/ lună

Apartament de inchiriat central

Central, Orăștie

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren intravilan Orastie 2200 mp perfect parc d ...

Central, Orăștie

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Costesti, jud. Hunedoara

Central, Orăștie

La ~10km distanță

5.751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

118 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Cugir

La ~10km distanță

1 camere
10 mp
Agenție

8 luni în urmă
8

390 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat,renovat complet,3 ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

33 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial , open space 330mp ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

330 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

885 €
/ lună 5 € / mp / lună
1.290 €

Spa?iu comercial 177 mp de inchiriat parter, zo ...

Cugir

La ~10km distanță

177 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 885 € și 1.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Cugir

Central, Cugir

La ~10km distanță

177 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere

Central, Cugir

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

18.000 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de cabana pe Valea Recii( sat Strungari)

Central, Cugir

La ~10km distanță

1.637 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Teren extravilan 6.322 mp, imprejmuit, aproape ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

6.322 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

540 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 78 mp| zona Cugir

Cugir

La ~10km distanță

78 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
8

196 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Cugir

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1997
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat-Mihai Viteazu Sibiu

Central, Cugir

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

1.290 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, 177 mp, zona Cugir

Cugir

La ~10km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

196 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat

Central, Cugir

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

118 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera

Central, Cugir

La ~10km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

550 €
/ lună

Spatiu de inchiriat 77mp

Central, Cugir

La ~10km distanță

3 camere
77 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

600 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez Teren pe Raul Mic, Cugir, 3300 mp pen ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

29.900 €
/ lună 2.99 € / mp / lună

Teren extravila CUGIR 10.000 mp

Central, Cugir

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

96.800 €
/ lună 24.20 € / mp / lună

Teren intravilan generos de 4000 mp, cu priveli ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

La ~10km distanță

700 mp teren