Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

11.500 €
/ lună 3.19 € / mp / lună

Teren extravilan, Cristur (Deva)

Criș

3.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

2.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

5.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Cristur la 200m Lavanderia

Criș

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

21.500 €
/ lună 30.03 € / mp / lună

Teren intravilan 716mp in Saulesti

Criș

716 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

65.990 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Teren intravilan, 2199 mp, in Saulesti, Deva

Criș

2.199 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

67.000 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential IMENS de dezvolta ...

Criș

7.526 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 2.28 € / mp / lună

Teren extravilan agricol 5700 mp, Cristur

Criș

5.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

210.000 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Teren superb, in mijlocul naturii, 18.360 mp, l ...

Criș

13.860 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

46.200 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravila, 1540 mp, in Saulesti, Deva

Criș

1.540 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

294 €
/ lună

Casa la tara in zona linistita

Blăjeni

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren in Apuseni,langa sosea

Blăjeni

La ~5km distanță

12.681 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 5.97 € / mp / lună

Teren intravilan,5800 mp,Ciuruleasa,sat Boglest ...

Ciuruleasa

La ~10km distanță

5.864 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren in com.Vidra jud.Alba.

Vidra

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

700.000 €
/ lună 10.41 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare In Orastie, Hunedoa ...

Cârăști

La ~10km distanță

67.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39 €
/ lună

De inchiriat apartament la vila 200 RON pe noap ...

Boldești

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~10km distanță

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intavilan cu constructie si extravil ...

Ribicioara

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

Teren de vanzare | 3423 mp | Copalnic | la drum ...

Surdești

La ~15km distanță

3.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

vand locuri de casa , cabana

Luminești

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

70.000 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Teren extravilan de 13139 mp Abrud

Abrud-Sat

La ~15km distanță

13.139 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

85.000 €
/ lună 11.31 € / mp / lună

Teren 7.513 mp, cu priveliste panoramica, Daroa ...

Abrud-Sat

La ~15km distanță

7.513 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

182 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere, 2 bai, mobilat ...

Central, Abrud

La ~15km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 4
1985
Agenție

4 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 6.00 € / mp / lună

Teren intravilan de 16667 mp, Sosea de Centura, ...

Central, Abrud

La ~15km distanță

16.667 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

194 €
/ lună

Inchiriez apartament alba iulia

Central, Abrud

La ~15km distanță

2 camere
40 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

194 €
/ lună

Inchiriez apartament alba iulia

Central, Abrud

La ~15km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție

8 luni în urmă
16

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Cernica - A2- A0 ...

Central, Abrud

La ~15km distanță

10.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

32 €
/ lună

Casa de inchiriat

Vârtop

La ~15km distanță

100 mp
400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, zona montana, Valtori ...

Toțești

La ~15km distanță

2.000 mp teren