Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

20 €
/ lună

Inchiriez / Vand imobil cu destinatie: producti ...

Cârnești

4 camere
4.000 mp
3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

67.000 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Teren intravilan Paclisa | ~6.870 mp | Deschide ...

Păclișa

La ~5km distanță

6.870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat complet zona Sanpet ...

Sânpetru

La ~5km distanță

2 camere
30 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

216 €
/ lună

Inchiriez casa la tara

General Berthelot

La ~5km distanță

3 camere
50 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.900 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Teren panoramic 5.800 mp, acces la drum, vedere ...

Ciula Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

45.000 €
/ lună 21.80 € / mp / lună

!!!!Vand teren intravilan!!!!!!!!!!

Clopotiva

La ~5km distanță

2.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

160.000 €
/ lună 177.78 € / mp / lună

Teren intravilan Rausor 900 mp si cabana

Râu de Mori

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

216.600 €
/ lună 38 € / mp / lună

Proprietate rara in inima Retezatului 5.700 mp ...

Brazi

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

57.000 €
/ lună 45.09 € / mp / lună

Vand teren in Retezat, 1260 mp, intre pensiuni ...

Râu de Mori

La ~10km distanță

1.264 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

147 €
/ lună

De inchiriat Casa Sebastian

Râu de Mori

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2 parcele de teren

Nucșoara

La ~10km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la poalele muntelui Retezat

Nucșoara

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Santamaria-Orlea

Sântămăria-Orlea

La ~10km distanță

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere in Ha?eg

Central, Hațeg

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

134 €
/ lună

Cazare Retezat Raul Mare

Hațeg

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Hațeg

La ~10km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

177 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Hațeg

La ~10km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

65.000 €
/ lună 22.41 € / mp / lună

Vand Teren 127mp+Hala 267 mp Hateg str Galbena ...

Hațeg

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
/ lună 31.94 € / mp / lună

Vand Teren 1015 mp , Hateg, str Galbena 47 , IN ...

Hațeg

La ~10km distanță

1.409 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190 €
/ lună

Apartament cu o camera de inchiriat

Central, Hațeg

La ~10km distanță

1 camere
31 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 190 € și 196 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp cu proiect de casa si ...

Central, Hațeg

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Hațeg

La ~10km distanță

250 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Hațeg

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Hațeg

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Hațeg

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Hațeg

La ~10km distanță

65 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.199.000 €
/ lună 389.41 € / mp / lună

Teren 3079 mp+service+spalatorie+locuinta | Opo ...

Central, Hațeg

La ~10km distanță

3.079 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat in orasul Hateg

Central, Hațeg

La ~10km distanță

3 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan.Parcele

Central, Hațeg

La ~10km distanță

317 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

44.000 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan, 2400mp in Hateg, f.s. 15 ...

Central, Hațeg

La ~10km distanță

2.400 mp teren