Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
6

32.000 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Teren de vanzare Sacelu Gorj Zona turistica cu ...

Săcelu

7.443 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

490 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial si teren in Comuna ...

Buzești

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

22.000 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Teren generos 4790 mp + casa traditionala, in l ...

Mușetești

La ~10km distanță

2 camere
4.790 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

26.000 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 3.407 mp, Musetesti, i ...

Mușetești

La ~10km distanță

3.407 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

64.990 €
/ lună 20.68 € / mp / lună

Teren intravilan, 3143 mp, trei fronturi, Balce ...

Bălcești

La ~10km distanță

3.143 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.500 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren De Vanzare Sat Balcesti, Comuna Belis, Ju ...

Bălcești

La ~10km distanță

3 camere
4.122 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

16.000 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Vanzare teren 4364 mp, in comuna Crasna - sat C ...

Crasna

La ~10km distanță

4.364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

9.806 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Vind teren intravilan in Crasna gorj

Crasna

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Teren de vanzare

Grui

La ~10km distanță

6.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere hala depozit

Albeni

La ~10km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3700 mp curent, asfalt, privel ...

Radoși

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

59 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pascut de inchiriat

Pociovaliștea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună
42.000 €
0.40 € / mp / lună

De vanzare padure 10 hectare, Balanesti, jud. G ...

Bălănești

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

490 €
/ lună
592 €
1.63 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial și teren, situate î ...

Bălănești

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

292 €
/ lună

inchiriez studio

Cerătu de Copăcioasa

La ~10km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3
2022
Agenție

4 luni în urmă
15

500 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

3 camere
94 mp
2.814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

240 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

150 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu pentru Birou de inchiriat 42 mp Bumbesti ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

42 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren munte Bumbesti Jiu

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.950 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Bumbesti Jiu, st ...

Est, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

300 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
10

25.000 €
/ lună 30.83 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, 811 mp, situat in Bum ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

811 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

550 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Închiriere teren intravilan, situat în Bumbești ...

Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

578 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 29.94 € / mp / lună

Casa + teren 3.006 mp intravilan + extravilan | ...

Curtișoara

La ~15km distanță

3.006 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

500 €
/ lună

Casa de inchiriat

Curtișoara

La ~15km distanță

3 camere
94 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 2.31 € / mp / lună

Oportunitate teren 6.504 mp Curtisoara, la 11 k ...

Curtișoara

La ~15km distanță

6.504 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
/ lună 18.40 € / mp / lună

Teren intravilan 1630 mp, cartier Iezureni, Tar ...

Curtișoara

La ~15km distanță

1.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

672 €
/ lună

Inchiriez teren , constructii , utilaje in Nova ...

Novaci

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună

inchiriez apartament in Novaci Gorj

Central, Novaci

La ~15km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Novaci

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren central

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.000 mp teren