Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
17

2.985.825 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat Destinatie logistica, indu ...

Remuș

119.433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Remuș

47.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.343 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Inchiriere hala depozitare

Remuș

400 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp - Balanoaia, jud. Giu ...

Cetatea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Cetatea 2000mp

Cetatea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

294 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Str. Tineretului, ...

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1980

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 mp

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

214 €
/ lună

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata sos Ti ...

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 2
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

59 €
/ lună

Apartament de inchiriat Giurgiu/ regim hotelier ...

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

275 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

236 €
/ lună

Garsoniera confort 1 de inchiriat

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

235 €
/ lună

De inchiriere

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 2
1987
Agenție

1 lună în urmă
2

5.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren intravilan-2500 mp in judetul Giurgi ...

Frătești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

32.000 €
/ lună 13.62 € / mp / lună

De vinzare teren

Frătești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

GIURGIU | Hala 5.000 mp | Acces TIR | Parcare T ...

Semicentral, Giurgiu

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

275 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera zona Casa Carti ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

275 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera zona Casa Carti ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

275 €
/ lună

Inchiriez garsoniera casa cartii.

Casa Cărții, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
1997
Agenție

6 luni în urmă
8

3.630 €
/ lună
3.000 €

HALA INDUSTRIALA 1300mp H9m-pod rulant 5T

Bălanu

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună
1.250 €
2.08 € / mp / lună

HALA noua | 480mp 700mp parcare | Toate utili ...

Nord, Giurgiu

La ~5km distanță

480 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.250 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

43.000 €
/ lună

Apartament de inchiriat sau de vanzare in Giurg ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

1 camere
49 mp
Etaj 2
1999
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

449 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
2

48.750 €
/ lună 375 € / mp / lună

Spatiu comercial central - de închiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

130 mp utili
1E
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pt.maga ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

382 €
/ lună 15.28 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr punct de lucru , sediu soc ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

3.900 €
/ lună 11.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu terasa, ultracentral Giurgi ...

Ultracentral, Giurgiu

La ~5km distanță

337 mp utili
1924
Agenție

9 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Spatiu de inchiriat Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 600 € și 700 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

46.176 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 888mp Dobreni, Varasti

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

23.088 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 444mp2 de vanzare

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

444 mp teren