Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

35.090 €
/ lună
29.000 €
3.03 € / mp / lună

Spatiu industrial pentru depozitare sau produ ...

Plopșoru

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 10.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Plopșoru

1.988 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.641 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

teren intravilan comuna daia

Daia

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 4.45 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat, la drum principa ...

Daia

La ~5km distanță

337,82 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 14.66 € / mp / lună

Teren intravilan, 3751mp oportunitate de invest ...

Daia

La ~5km distanță

3.751 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.281.600 €
/ lună 48 € / mp / lună

Corbeanca-Tamasi, Strada Sportului, Teren intra ...

Daia

La ~5km distanță

26.700 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

5.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren intravilan-2500 mp in judetul Giurgi ...

Frătești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

32.000 €
/ lună 13.62 € / mp / lună

De vinzare teren

Frătești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp - Balanoaia, jud. Giu ...

Cetatea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Cetatea 2000mp

Cetatea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.343 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Inchiriere hala depozitare

Remuș

La ~10km distanță

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
17

2.985.825 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat Destinatie logistica, indu ...

Remuș

La ~10km distanță

119.433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Remuș

La ~10km distanță

47.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

105.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren 6.000 mp de vanzare - deschidere la drum ...

Oncești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

294 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Str. Tineretului, ...

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 mp

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

214 €
/ lună

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata sos Ti ...

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 2
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

59 €
/ lună

Apartament de inchiriat Giurgiu/ regim hotelier ...

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

275 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

1 camere
37 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

236 €
/ lună

Garsoniera confort 1 de inchiriat

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

1 camere
36 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

235 €
/ lună

De inchiriere

Tineretului, Giurgiu

La ~10km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 2
1987
Agenție

6 luni în urmă
8

3.630 €
/ lună
3.000 €

HALA INDUSTRIALA 1300mp H9m-pod rulant 5T

Bălanu

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.250 €
/ lună

Teren Intravilan pentru Parc Fotovoltaic - 38,0 ...

Ghizdaru

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere / Superficie terenuri 9 si 5 ha Giur ...

Ghizdaru

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

GIURGIU | Hala 5.000 mp | Acces TIR | Parcare T ...

Semicentral, Giurgiu

La ~15km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

275 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera zona Casa Carti ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
27 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

275 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera zona Casa Carti ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

275 €
/ lună

Inchiriez garsoniera casa cartii.

Casa Cărții, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
27 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

5.700 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Teren 420 mp Intravilan - Giurgiu - Schitu

Vlașin

La ~15km distanță

420 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună
1.250 €
2.08 € / mp / lună

HALA noua | 480mp 700mp parcare | Toate utili ...

Nord, Giurgiu

La ~15km distanță

480 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.250 €