Proprietăți unice: 24
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
9

370 €
/ lună

Apartament cu o camera bloc nou blv. George Cos ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
35 mp
Etaj 8 / 12
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament cu o camera bloc nou Shopping City

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
50 mp
Etaj 3 / 12
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
2

350 €
/ lună

Închiriere apartament 1 cameră - ITALIAN RESIDE ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
45 mp
Etaj 7 / 12
2017

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 1 camera mobilat si utilat modern It ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
35 mp
Etaj 10 / 12
2000
Agenție

3 zile în urmă

550 €
/ lună

Apartament cu doua camere, mobilat si utilat - ...

Bd. Coșbuc, Galați

2 camere
70 mp
Etaj 5 / 9
2010
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 1 camera bloc nou mobilat

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
32 mp
Etaj 1 / 8
2022
Agenție

1 lună în urmă
13

530 €
/ lună

Inchiriem apartament elegant cu 2 camere( Papa ...

Bd. Coșbuc, Galați

2 camere
59 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

3 luni în urmă
9

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial generos 160 mp locaț ...

Bd. Coșbuc, Galați

160 mp utili
1E
2022
Agenție

4 luni în urmă
10

370 €
/ lună

garsoniera bloc nou Galati

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
37 mp
Etaj 6 / 12
2019
Agenție

7 luni în urmă
15

700 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere de inchiriat - zo ...

Bd. Coșbuc, Galați

3 camere
86,1 mp
Etaj 1 / 6
2018
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

690 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO

Bd. Coșbuc, Galați

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 7
2022
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriere apartament 1 cameră, complex Arcada

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
43 mp
Etaj 3 / 5
5E
Agenție

10 luni în urmă
2

68 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Garaj strada razboieni

Bd. Coșbuc, Galați

25 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

650 €
/ lună

apartament 2 camere bloc nou Galati

Bd. Coșbuc, Galați

2 camere
67 mp
Etaj 11
2013
Agenție

Mai mult de un an
11

380 €
/ lună

Apartament cu o cameră - Bd. George Coșbuc, It ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
45 mp
Etaj 8
2019
Agenție

Mai mult de un an
9

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriere - Hala 200 mp - Strada Unirii, Galat ...

Bd. Coșbuc, Galați

Agenție

Mai mult de un an
6

420 €
/ lună

Apartament cu o camera, mobilat premium B-dul ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
45 mp
Etaj 10 / 12
2020
Agenție

Mai mult de un an
3

2.824 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Cosbuc. Comision ...

Bd. Coșbuc, Galați

403,33 mp utili
1957
Agenție

Mai mult de un an
17

550 €
/ lună

🏡 Inchiriere Apartament Nou – 3 Camere, Italia ...

Bd. Coșbuc, Galați

3 camere
65 mp
Etaj 7 / 12
2018
Agenție

Mai mult de un an
9

420 €
/ lună

De inchiriat apartament premium cu o camera lan ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
40 mp
Etaj 3 / 12
2019
Agenție

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună

apartament bloc nou Galati

Bd. Coșbuc, Galați

2 camere
72 mp
Etaj 4 / 12
2019
Agenție

Mai mult de un an
10

350 €
/ lună

garsoniera Galati

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
37 mp
Etaj 10 / 12
2019
Agenție

Mai mult de un an
1

380 €
/ lună

Exclusivitate - Apartament cu o camera premium ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
45 mp
Etaj 8 / 10
2019
Agenție

Mai mult de un an
10

380 €
/ lună

Exclusivitate - apartament cu o camera, 45 m - ...

Bd. Coșbuc, Galați

1 camere
45 mp
Etaj 8
2019

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

133 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

inchiriez 2 spatii piata centrala

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

6.750 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila ultracentrală Galati, Iancu Fotea 38

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
14

384 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, etaj 3 Pia?a Ce ...

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
1988
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 384 € și 392 €

Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună

2 camere, Baia Comunala, 68 mp, etaj 2

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
1996
7E
Agenție

1 lună în urmă
15

500 €
/ lună

3 Camere - Zona Pia?a Centrala Ideal firme/echi ...

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1970
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

430 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in Piata Centrala

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3