Proprietăți unice: 53
Proprietari: 11
Agenție

2 zile în urmă
6

350 €
/ lună

Garsoniera de lux 39 mp, Capsunarie

Malu Mare

2 camere
39 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

61.000 €
/ lună 49.59 € / mp / lună

Teren intravilan 1230 mp | Malu Mare | Str. Gut ...

Malu Mare

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Malu Mare

Malu Mare

1.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

35.000 €
/ lună 73.22 € / mp / lună

Teren intravilan 478 mp, front 24 ml, zona Malu ...

Malu Mare

478 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.000 €
/ lună 92.13 € / mp / lună

Teren extravilan 521 mp ADRILEX

Malu Mare

521 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

287 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Malu Mare

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 128.21 € / mp / lună

Teren intravilan, 390 MP, Malu Mare, Parcul Nic ...

Malu Mare

390 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

360.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Malu Mare, 5000mp ,fro ...

Malu Mare

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună

De Inchiriat Apartament 2 Camere Bloc Nou + Loc ...

Malu Mare

2 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

900 €
/ lună

Casa 5 camere, 200 mp, zona Malu Mare - Veteran ...

Malu Mare

5 camere
200 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

106.000 €
/ lună 50.07 € / mp / lună

Teren 2117 mp in Malu Mare, cadru natural cu pa ...

Malu Mare

2.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Particular, inchiriez, apartament 2 camere deco ...

Malu Mare

2 camere
52 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
8

22.500 €
/ lună 56.53 € / mp / lună

Parcele de teren cu utilitati - 400 mp

Malu Mare

398 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp Malu Mare

Malu Mare

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
/ lună 42.31 € / mp / lună

Teren intravilan, 520 mp, zona Malu Mare

Malu Mare

520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 30.93 € / mp / lună

Teren intravilan 970 mp cu priveliste catre Jiu ...

Malu Mare

970 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

687 €
/ lună 6.87 € / mp / lună

Avantaj imobiliare hala Damila Capsunarie in sp ...

Malu Mare

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

190.000 €
/ lună 41.10 € / mp / lună

Teren de vanzare, 4623 mp, zona Sud

Malu Mare

4.623 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial, 220mp, Malu Mare

Malu Mare

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

380 €
/ lună

Garsoniera McDonald s

Malu Mare

1 camere
43 mp
Etaj 3
1990
Agenție

2 luni în urmă
2

125.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Malu Mare

Malu Mare

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

32.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.500 mp Malu Mare

Malu Mare

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Teren intravilan, 450 mp cu front stradal de 30 ...

Malu Mare

450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

79.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren intravilan 1.500 mp, deschidere 27 m, Com ...

Malu Mare

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

65.000 €
/ lună 68.49 € / mp / lună

Teren 949 Metri In Preajba Langa Smart Pub

Malu Mare

949 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

2.690 €
/ lună 26.37 € / mp / lună

Spatiu comercial, 102 mp, salon de infrumusetar ...

Malu Mare

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez apartamente 3 camere bloc nou

Malu Mare

3 camere
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
3

850.000 €
/ lună 20.24 € / mp / lună

Teren 4,2 hectare pe Centura Sud-Vest Craiova, ...

Malu Mare

42.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

44.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan, 800 mp, Malu Mare zona Scolii

Malu Mare

800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

42.000 €
/ lună 34.83 € / mp / lună

Teren intravilan, 1206 mp, front stradal 18 mp, ...

Malu Mare

1.206 mp teren