Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
5

400 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

ELI Park Craiova - Proiect In Dezvoltare

Sud-Est, Craiova

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

600 €
/ lună

Apartament cu 3 camere zona Ultracentrala, vis- ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 1
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

1.790 €
/ lună

Spatiu comercial sau birouri 220mp-Centru-Preta ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

7 camere
218 mp
320 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spațiu Comercial zonă centrală 15mp la parterul ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

15 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 165mp de inchiriat in zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

165 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Spatiu comercial de 85 mp, centrala termica, zo ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

95 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de birouri si hale de inchiriat

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial nou, open space, 140 mp, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cazare muncitori cu parcare supravegheata

Central, Craiova

La ~5km distanță

688 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Etaj- Mansarda (open-space) zona Centru

Central, Craiova

La ~5km distanță

233 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , ultracentral , 100 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

1.200 €
/ lună

Apartament tip open space - LUX - 3 camere - Ve ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
97 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
13

650 €
/ lună

Apartament cu 4 camere, 93 mp, zona Sucpi

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
93 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.400 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

377 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Simnicu De Sus

Central, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20 €
/ lună

Ofer spre inchiriere o casuta de 50 m patrati

Central, Craiova

La ~5km distanță

50 mp
Agenție

11 luni în urmă
22

1.100 €
/ lună

CHIRIE - Casă 4 camere , curte , zona LPS

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
154 mp
201 mp teren
2008
Agenție

Mai mult de un an
12

5.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU MEDICAL 400 METRI PATRATI 20 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

576 €
/ lună 4.11 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu productie depozitare

Central, Craiova

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

573 €
/ lună 3.58 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu 160Mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

1.200 €
/ lună 6.19 € / mp / lună

Hala 194 mp utili, platforma betonata 770 mp ?i ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

194 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

450 €
/ lună

3 camere scara interioara Ultracentral-Unirii

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 5
1982
Agenție

Mai mult de un an
11

850 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 69mp, zona Centrala-Pub ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
Agenție

Mai mult de un an
15

2.000 €
/ lună

Casa de inchiriat, cu 4 camere, 120 mp utili si ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament, 2 camere, decomandat, 70 mp, Centru ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2024
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 530 €
Agenție

9 luni în urmă
18

10 €
/ lună

Chirie Cazare ieftina/spatiu comercial Cazare m ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

350 €
/ lună

2 camere Ciuperca- sala Polivalenta, centrala t ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1977
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

550 €
/ lună

De inchiriat ap 2camere zona Liceul de Arta, pr ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

292 €
/ lună

inchiriere camera casa

Central, Craiova

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună

Nou, Decebal Residence, ap. 2 camere