Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună

Spatii industriale

Potlogi

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat/vanzare, In Comuna Potlog ...

Potlogi

17.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Hala de caramida+birou+vestiar+grupuri sanitare

Potlogi

288 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Teren generos de 20.000 mp cu potential imobili ...

Românești

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

La ~5km distanță

3.900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 80 mp la cheie, gat ...

Vlăsceni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

16.496 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Teren intravilan cota parte 3/4, Podu Corbencii ...

Podu Corbencii

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez loca?ie comerciala 36m Corbii Mari ju ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 50 ha

Corbii Mari

La ~5km distanță

500.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Militari Residence

Corbii Mari

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

290 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Militari Residence

Corbii Mari

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Corbii Mari

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

354.000 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Teren extravilan 66800 m2 , ideal investitii, C ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Negociabil, 3000+9000 intra+extra, 25min de Buc ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Vand teren extravilan Corbii Mari

Corbii Mari

La ~5km distanță

18.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

21.250 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Corbii Mari, spatii industr ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

Micul tau paradis privat, 577 mp aproape de Buc ...

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Vanatorii Mici

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

479 €
/ lună

Apartament 2 camere Brancoveanu | Tineretului| ...

Odobești

La ~10km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 8
1991
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

19.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare

Odobești

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vanatorii Mari

Vânătorii Mari

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~10km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

288 €
/ lună

Inchiriez garsionera

Vadu Stanchii

La ~10km distanță

Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.390 €
/ lună
1.450 €

Corbeanca nou! Casa Laguna Albastra, 4 cam, mob ...

Corbeanca

La ~10km distanță

120 mp
305 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

1.450 €
/ lună

For Rent Vila P 1 M/Ideal resedinta/office Corb ...

Corbeanca

La ~10km distanță

7 camere
253 mp
505 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

1.700 €
/ lună

For Rent /Vila reprezentativa Corbeanca Resedin ...

Corbeanca

La ~10km distanță

7 camere
350 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

1.000 €
/ lună

Vila Moderna de Inchiriat /Corbeanca /Duplex P ...

Corbeanca

La ~10km distanță

4 camere
115 mp
250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

1.100 €
/ lună

Casa Tip Duplex de Inchiriat/Corbeanca/ Natura, ...

Corbeanca

La ~10km distanță

4 camere
160 mp
350 mp teren