Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

22.000 €
/ lună 23.66 € / mp / lună

Se vinde teren intravilan

Dragodana

930 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună

Inchiriere apartament

Găești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat Suprafata 300 mp

Central, Găești

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU 70 MP. - PIATA SF. ILIE - GAE ...

Central, Găești

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
18

840 €
/ lună 2.63 € / mp / lună

Oportunitate in Gae?ti! Spa?iu deosebit pentru ...

Central, Găești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere spa?iu comercial ge ...

Central, Găești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
19

420 €
/ lună

Relaxeaza-te in noua ta casa! Super apartament ...

Central, Găești

La ~5km distanță

6 camere
320 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

420 €
/ lună

Apartament 3 camere 160mp in vila Gaesti Dambov ...

Central, Găești

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Etaj 1 / 2
1990
Agenție

3 luni în urmă
6

350 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere, Gae?ti

Central, Găești

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
19

500 €
/ lună

Apartament lux in inima orasului Gaesti

Central, Găești

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
13

8.250 €
/ lună

Casa / Vila de inchiriat /Ideal ?i pentru camin ...

Central, Găești

La ~5km distanță

5 camere
330 mp
300 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună
1.700 €
20.55 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL HoReCa - 73 mp. - S ...

Central, Găești

La ~5km distanță

73 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună
2.000 €
19.15 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL - 94 mp. - STRADAL ...

Central, Găești

La ~5km distanță

94 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

3.100 €
/ lună
3.500 €
18.67 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL - 166 mp. - STRADAL ...

Central, Găești

La ~5km distanță

166 mp utili
4E
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | 100 mp | Parter ...

Central, Găești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

295 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat GAESTI

Central, Găești

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

275 €
/ lună

Inchiriez apartament gaesti

Central, Găești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1997
Agenție

3 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL HoReCa - 73 mp. - S ...

Central, Găești

La ~5km distanță

73 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

3.100 €
/ lună 18.67 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL - 166 mp. - STRADAL ...

Central, Găești

La ~5km distanță

166 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

475.000 €
/ lună 98.86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4805 mp

Găești

La ~5km distanță

4.805 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

275 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Găești

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
1997
Agenție

3 luni în urmă
19

350 €
/ lună

Ocazie! Se inchiriaza apartament in zona centra ...

Central, Găești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp | Parter ...

Central, Găești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp | Parter ...

Central, Găești

La ~5km distanță

100 mp utili
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

280.000 €
/ lună 102.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Gaesti | 2.730 mp ...

Central, Găești

La ~5km distanță

2.730 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

240.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Gaesti | 2.400 mp ...

Central, Găești

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

Teren Intravilan 550 mp

Central, Găești

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
14

248 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Găești

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

850 €
/ lună

Inchiriere vila P+1 320 mp nemobilata disponibi ...

Central, Găești

La ~5km distanță

6 camere
320 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

192 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 180 mp central

Central, Găești

La ~5km distanță

180 mp utili